Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης, ναυτία και πεινούσα

17:04 - 19/02/2022

«Στην περίπτωση του Λιγνάδη κάποιοι πήγαν να καλύψουν πράγματα», λέει ο Σταύρος Σβήγκος.  Ο Σταύρος Σβήγκος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και τον Ιορδάνη Παπακυριακού. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για την υπόθεση του Δημήτρη Λιγνάδη. «Αυτή τη στιγμή εργάζονται στο θέατρο άνθρωποι με 300 ευρώ το μήνα, πώς θα ζήσουν; Δεν ... Περισσότερα To άρθρο Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης, ναυτία και πεινούσα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα πρηστεί, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης»

Ο ηθοποιός πήρε θέση, μεταξύ άλλων,  για την καριέρα στο θέατρο και την τηλεόραση, ενώ παρέθεσε τα δικά του σχόλια για την υπόθεση Λιγνάδη - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Σταύρος Σβήγκος εξομολογείται: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα πρηστεί, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης»

  Μια αποκαλυπτικη συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» παραχώρησε ο Σταύρος Σβήγκος, ο οποίος μίλησε για τον Δημήτρη Λιγνάδη, ενώ αποκάλυψε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα πρηστεί, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης» (vid)

«Αυτή τη στιγμή εργάζονται στο θέατρο άνθρωποι με 300 ευρώ το μήνα, πώς θα ζήσουν; Δεν είμαι υπέρ της τηλεόρασης γιατί διαμορφώνει την άποψη του κόσμου σε σημαντικά πράγματα. Όσοι είμαστε στην τηλεόραση επηρεάζουμε, οπότε εάν κάποιος φίλος μου κατηγορείται για κάτι, καλύτερα να μην πω τίποτα. Μου προκάλεσε οργή ότι κανείς δεν αποκαλούσε δολοφόνο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα πρηστεί, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης»

Ο Σταύρος Σβήγκος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» και τον Ιορδάνη Παπακυριακού. Ο γνωστός To άρθρο Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα πρηστεί, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης, ναυτία και πεινούσα

«Στην περίπτωση του Λιγνάδη κάποιοι πήγαν να καλύψουν πράγματα», λέει ο Σταύρος Σβήγκος. Ο Σταύρος Σβήγκος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και τον Ιορδάνη Παπακυριακού. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για την υπόθεση του Δημήτρη Λιγνάδη. «Αυτή τη στιγμή εργάζονται στο θέατρο άνθρωποι με 300 ευρώ το μήνα, πώς θα ζήσουν; Δεν είμαι υπέρ της τηλεόρασης γιατί διαμορφώνει την άποψη του κόσμου σε σημαντικά πράγματα. Όσοι είμαστε στην τηλεόραση επηρεάζουμε,οπότε εάν κάποιος φίλος μου κατηγορείται για κάτι, καλύτερα να μην πω τίποτα. Μου προκάλεσε οργή ότι κανείς δεν αποκαλούσε δολοφόνο τον άνθρωπο που σκότωσε την Καρολάιν. […] The post Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρο

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι