Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Δεν του έχει μείνει καμία βίδα του Γαρδέλη, μιλάει μόνος του»

18:00 - 20/02/2022

Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης μίλησε στην εκπομπή “Αυτό είναι Σαββατοκύριακο” και τη δημοσιογράφο Νάνσυ Παραδεισανού και με To άρθρο Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Δεν του έχει μείνει καμία βίδα του Γαρδέλη, μιλάει μόνος του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Στη Φάρμα με έβαζαν και καθάριζα τουαλέτες

Αγανακτισμένος δήλωσε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης για τις συνθήκες διαβίωσης μέσα στο τηλεοπτικό ριάλιτι «Φάρμα», καθώς όπως είπε στο πλαίσιο της συγκατοίκησης με αρκετούς άνδρες και γυναίκες αναγκάστηκε να καθαρίσει τις τουαλέτες. Μιλώντας στην εκπομπή του Open ο Παναγιώτης Ψωμιάδης δήλωσε έκπληκτος με όσα αντίκρυσε στις τουαλέτες της Φάρμας: «Με έβαζαν και καθάριζα τις τουαλέτες. Εντάξει, ... Περισσότερα To άρθρο Παναγιώτης Ψωμιάδης: Στη Φάρμα με έβαζαν και καθάριζα τουαλέτες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Δεν του έχει μείνει καμία βίδα του Γαρδέλη, μιλάει μόνος του» (vid)

«Σαράντα μέρες χωρίς φαγητό, χωρίς ύπνο, με αγγαρεία, με δολοπλοκίες, με ίντριγκες, με έρωτες, πόσο να αντέξω; Πολλές φορές καθόμουν και τους παρατηρούσα και έλεγα, “γιατί ρε παιδιά;”. Με βάλανε να καθαρίζω τις τουαλέτες, όχι ότι δεν το ήθελα αλλά εσείς οι γυναίκες δεν είστε καθόλου ευγενικές. Πετούσαν τις σερβιέτες ματωμένες κάτω και αναγκαζόμουν εγώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: "Δεν του έχει μείνει καμία βίδα του Γαρδέλη"

"Μιλάει μόνος του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»