Ελένη Πέτα: «Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα»

14:00 - 04/03/2022

Η Ελένη Πέτα μίλησε στο Πρωινό και αναφερόμενη στην δισκογραφία αλλά και σε συνεργασίες με άλλους καλλιτέχνες, είπε: «Την στιγμή […] The post Ελένη Πέτα: «Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Πέτα: «Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα»

Τι είπε η τραγουδίστρια για τη διαφορετικότητα και την κατάρρευση των δισκογραφικών

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Πέτα: Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα

Αναφέρθηκε στην μουσική βιομηχανία του σήμερα, αλλά και στην αξιοπρέπεια που πρέπει να έχουν τα παιδιά.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Πέτα: Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα

Η Ελένη Πέτα έδωσε συνέντευξη στο Πρωινό και μίλησε για τη δισκογραφία της και τη συνεργασία της με καλλιτέχνες. «Την στιγμή που κατέρρευσε το σύστημα των δισκογραφικών εταιρειών, δεν είμαι σε θέση να χρηματοδοτώ την κάθε μου κίνηση. Για να κάνεις μια ολοκληρωμένη δουλειά, χρειάζονται αρκετά χρήματα. Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Πέτα: Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Πέτα: «Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα»

Η Ελένη Πέτα παραχώρησε συνέντευξη στο «Πρωινό» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στις δισκογραφικές εταιρείες αλλά To άρθρο Ελένη Πέτα: «Δεν ταιριάζουμε σε συνεργασία με τον Σάκη Ρουβά και την Ελένη Φουρέιρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»