Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Ο Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός»

12:48 - 08/03/2022

Σε δηλώσεις που έκανε στην Super Κατερίνα, ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος όταν ρωτήθηκε για τον Αλέξη Κούγια και όσα είπε για […] The post Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Ο Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Βαλλιανάτος για Αλέξη Κούγια: «Είναι παλιά ιστορία οι δημόσιες ασκήσεις υστερίας του»

Στα όσα ανέφερε ο Αλέξης Κούγιας στην επιστολή που έστειλε προς τα Μέσα το βράδυ της To άρθρο Γρηγόρης Βαλλιανάτος για Αλέξη Κούγια: «Είναι παλιά ιστορία οι δημόσιες ασκήσεις υστερίας του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βαλλιανάτος: «Ο Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός»

Τι είπε ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος όταν ρωτήθηκε για τον Αλέξη Κούγια και όσα είπε για τους διεμφυλικούς,

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: Ο Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός

Στον Αλέξη Κούγια και την δήλωσή του, ότι «δεν υπάρχει ο όρος διεμφυλικός» αναφέρθηκε στην εκπομπή «Super Κατερίνα», ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος. «Ο δικηγόρος Αθηνών Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός. Έχουμε πάρα πολλές ιστορίες και παραδείγματα. Είναι ντροπή του να λέει, ότι δεν υπάρχει ο όρος "διεμφυλικός". Προφανώς, για να μην γνωρίζει το "διεμφυλικός", δεν γνωρίζει…

Διαβάστε το στο news.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: "Ο Αλέξης Κούγιας είναι ένας ομοφοβικός"

"Έχω δεχθεί πάρα πολύ ρατσισμό, αλλά δεν με ενδιαφέρει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»