Καφετζόπουλος κατά Μποφίλιου για Ουκρανία: «Υπέρ των λαών γενικώς; Έλα ρε κοπελιά…»

22:46 - 11/03/2022

Η Νατάσα Μποφίλιου, έγραψε χαρακτηριστικά σε ανάρτησή της: «Καλέστηκα σε μία αντιπολεμική συναυλία από φοιτητικούς συλλόγους, να πω 2 αντιπολεμικά τραγούδια. Είπα ναι. Όπως λέω τόσα χρόνια σε δράσεις σαν αυτή. Η θέση μου είναι ολιστική κατά του πολέμου. Για εμένα αυτό είναι το αίτημα. Καταδικάζω την άθλια εισβολή του Πούτιν στην Ουκρανία. Είμαι με […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καφετζόπουλος για την Μποφίλιου: «Με αυτή την αχταρμά σειρά; Έλα ρε κοπελιά»

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος έγραψε για τη θέση της Νατάσσας Μποφίλιου να τραγουδήσει σε αντιπολεμική συναυλία του πολέμου των ΗΠΑ, ΕΕ, ΝΑΤΟ, Ρωσία.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Καφετζόπουλος κατά Μποφίλιου: «Υπέρ των λαών γενικώς; Έλα ρε κοπελιά»

Τη δήλωση που έκανε η Νατάσα Μποφίλιου για την αντιπολεμική συναυλία για την Ουκρανία της Δευτέρας 14 Μαρτίου σχολίασε αιχμηρά ο Αντώνης Καφετζόπουλος. Η ανάρτηση της ερμηνεύτριας, η οποία ανακοίνωσε με χαρά πως κλήθηκε να συμμετάσχει σε αντιπολεμική συναυλία για την Ουκρανία, λέγοντας πως δεν επιθυμεί καμία εμπλοκή της χώρας στον ιμπεριαλιστικό πόλεμο καταδικάζοντας… ΗΠΑ, […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Παραιτήθηκε ο Γρηγορίου από τον ΠΑΣ Γιάννινα

Τερίμ: «Αφιερώνουμε τη νίκη στον κ. Παπαβασιλείου που έχασε τον αδερφό του»

Ο Τάσος Αρνιακός θυμάται τον ανέλπιστο τρόπο που μπήκε στην τηλεόραση: “Σκέπασε, μάνα, σκέπασε”

Τελ Αβίβ: Αποκαλυπτικές μαρτυρίες συγγενών ομήρων – Μακελειό σε Δυτική Όχθη και Ράφα

Πόλεμος στο Ισραήλ: Νεκροί και τραυματίες σε Ράφα και Ντέιρ αλ Μπαλάχ – Διαδηλώσεις για τους ομήρους στο Ισραήλ

Στην Κρήτη για την άσκηση αντισεισμικής προστασίας «Μίνωας» ο Β. Κικίλιας – Πότε θα λάβουν SMS από το 112 οι δημότες σε Ρέθυμνο και Χανιά