Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Το τελευταίο χειρουργείο δεν πήγε καλά»

11:58 - 13/03/2022

Η κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι!» βρέθηκε σε εκδήλωση του «Make a wish» που πραγματοποιήθηκε To άρθρο Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Το τελευταίο χειρουργείο δεν πήγε καλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: Δεν πήγε καλά το τελευταίο χειρουργείο της

Τι είπε για το σχόλιο που έκανε στο Twitter και αφορούσε τη σχέση του Χρήστου Δάντη με την παίκτρια του Survivor, Ασημίνα Χατζηανδρέου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ιωάννα Παλιοσπύρου: Η μεγάλη αποκάλυψη της Αννίτας Ναθαναήλ για τα χειρουργεία - «Δεν πήγε καλά...»

«Το τελευταίο χειρουργείο της Ιωάννας Παλιοσπύρου δεν πήγε καλά» αποκάλυψε η Αννίτα Ναθαναήλ.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αννίτα Ναθαναήλ: Δεν πήγε καλά το τελευταίο χειρουργείο της Ιωάννας Παλιοσπύρου

Στο τελευταίο χειρουργείο της Ιωάννας Παλιοσπύρου αναφέρθηκε η Αννίτα Ναθαναήλ. Ήταν το 11ο χειρουργείο για τη γυναίκα, η οποία συνεχίζει να ανεβαίνει τον δικό της Γολγοθά μετά την επίθεση με οξύ που της άλλαξε για πάντα τη ζωή. «Δεν πήγε καλά το χειρουργείο αυτό. Δυστυχώς και στην ιατρική γίνονται λάθη και δεν μπορούν σε περιπτώσεις όπως της Ιωάννας να πάνε όλα τα χειρουργεία καλά. Η Ιωάννα είναι μαχίμι. Είναι ένα πολύ δυνατό παιδί και θα το ξεπεράσει και αυτό», δήλωσε η Αννίτα Ναθαναήλ. Αναφορικά με το σχόλιό της στο Twitter, για τη σχέση του Χρήστου Δάντη με την παίκτρια του Survivor, Ασημίνα Χατζηανδρέου, είχε γράψει, ότι δεν θα έπρεπε να διαφημίζεται μία σχέση με τέτοια διαφορά ηλικί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

counter Αννίτα Ναθαναήλ: Δεν πήγε καλά το τελευταίο χειρουργείο της Ιωάννας

Σε κοσμικό event που διοργανώθηκε το βράδυ του Σαββάτου συνάντησε η κάμερα της εκπομπής "Χαμογέλα και πάλι" την Αννίτα Ναθαναήλ, η οποία έκανε, μεταξύ άλλων, μία δυσάρεστη αποκάλυψη για την καλή της φίλη, Ιωάννα Παλιοσπύρου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: "Το τελευταίο χειρουργείο δεν πήγε καλά" [βίντεο]

'Είναι δυνατό παιδί και θα το ξεπεράσει', δήλωσε η Αννίτα Ναθαναήλ για την Ιωάννα Παλιοσπύρου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Δεν πήγε καλά το τελευταίο χειρουργείο της» 

Στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι!» μίλησε η Αννίτα Ναθαναήλ και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο τελευταίο χειρουργείο που έκανε η Ιωάννα Παλιοσπύρου. Η κάμερα της εκπομπής βρέθηκε σε εκδήλωση του «Make a wish» και συνομίλησε με τους επώνυμους που ήταν εκεί. «Δεν έχω υπογράψει ακόμα. Δεν έχω να ανακοινώσω κάτι. Αυτή τη στιγμή […] The post Αννίτα Ναθαναήλ για Ιωάννα Παλιοσπύρου: «Δεν πήγε καλά το τελευταίο χειρουργείο της»  appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»