Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Την άκουσα στην καραντίνα και πήγα να δω ψυχίατρο»

13:16 - 17/03/2022

Η Μαρία Διακοπαναγιώτου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του MEGA Καλημέρα και τη δημοσιογράφο Ελένη Μουστάκη με αφορμή την θεατρική παράσταση […] The post Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Την άκουσα στην καραντίνα και πήγα να δω ψυχίατρο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Την άκουσα πολύ στην δεύτερη καραντίνα οπότε αναγκάστηκα να πάω να δω ψυχίατρο

Με αφορμή τη θεατρική παράσταση στην οποία συμμετέχει, η Μαρία Διακοπαναγιώτου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» το πρωί της Πέμπτης και μεταξύ άλλων μίλησε για την εργασιακή βία αλλά και τα αρνητικά σχόλια που είχε δεχθεί στο παρελθόν. «Έχω δεχθεί εργασιακή βία στο παρελθόν, κυρίως από γυναίκα, επειδή γέλαγε ο κόσμος και με γούσταρε, μόλις είχα βγει από την σχολή και δεν της άρεσε αυτό. Μετά όμως λύθηκε. Σεξουαλική παρενόχληση δεν μου έχει τύχει όπως στα κορίτσια που μίλησαν στο #metoo» ανέφερε αρχικά η Μαρία Διακοπαναγιώτου. Μαρία Διακοπαναγιώτου: Την άκουσα πολύ στην δεύτερη καραντίνα οπότε αναγκάστηκα να πάω να δω ψυχίατρο «Έχω γεννηθεί με αγχώδη διαταραχή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»