Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν, κόντεψα να πεθάνω»

08:10 - 19/03/2022

Συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, ο οποίος μίλησε για τις δύσκολες στιγμές […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν, κόντεψα να πεθάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Κόντεψα να πεθάνω από παχυσαρκία- Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν»

«Όταν ήμουν 17 ετών κόντεψα να πεθάνω από παχυσαρκία και υψηλά ποσοστά λίπους. Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν και οι γιατροί μού έλεγαν ότι μέχρι τα 25 θα πάθω ανακοπή ή έμφραγμα και θα μείνω στον τόπο. Είχα φτάσει 140 κιλά, δεν έβρισκα ρούχα να φορέσω και είχα μόνο την οικογένειά μου δίπλα μου. Είχα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν, μου έλεγαν ότι θα μείνω στον τόπο»

Για τις δύσκολες στιγμές της εφηβείας του και το τεράστιο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε στα 17του To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν, μου έλεγαν ότι θα μείνω στον τόπο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: "Τα ζωτικά μου όργανα υπολειτουργούσαν, κόντεψα να πεθάνω"

"Είχα κλειστεί στον εαυτό μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»