Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς τα έδινε όλα για την Ελένη Μενεγάκη»

11:04 - 27/03/2022

Ο Δήμος Βερύκιος παραχώρησε συνέντευξη στο ΟΚ! και στον Μαρίνο Βυθούλκα και μίλησε μεταξύ άλλων για τη στιγμή που είχε […] The post Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς τα έδινε όλα για την Ελένη Μενεγάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμος Βερύκιος: Ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε μια ξεχωριστή σχέση με την Ελένη Μενεγάκη

Ο Δήμος Βερύκιος παραχώρησε συνέντευξη στο ΟΚ! και στον Μαρίνο Βυθούλκα και μίλησε για τη στιγμή που ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε εισβάλει στο πλατό της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη στον Alpha. «Εκείνη την ημέρα μου είχε πει ότι θα έρθει στα Studio Pro. Τον περιμέναμε στην είσοδο με τον διευθυντή ειδήσεων και ενημέρωσης Βασίλη Παπαδρόσο ... Περισσότερα To άρθρο Δήμος Βερύκιος: Ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε μια ξεχωριστή σχέση με την Ελένη Μενεγάκη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βερύκιος: Ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε μια ξεχωριστή σχέση με την Ελένη Μενεγάκη

«Εκείνη την ημέρα μου είχε πει ότι θα έρθει στα Studio Pro. Τον περιμέναμε στην είσοδο με τον διευθυντή ειδήσεων και ενημέρωσης Βασίλη Παπαδρόσο και πήγαμε κατευθείαν στο γραφείο του. Ύστερα από αρκετή ώρα κατεβήκαμε όλοι μαζί κάτω για να τον ξεπροβοδίσουμε. Μόλις έφυγε ο Παπαδρόσος, μου ζήτησε να πάμε μια βόλτα από τα πλατό. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς τα έδινε όλα για την Ελένη Μενεγάκη»

"Εκείνη τη στιγμή η Ελένη Μενεγάκη ήταν στον αέρα. Με την Ελένη είχε μια ξεχωριστή σχέση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Δήμος Βερύκιος: «Με την Ελένη Μενεγάκη ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε μια ξεχωριστή σχέση»

Ο γνωστός δημοσιογράφος Δήμος Βερύκιος μιλά στο ΟΚ! για τη φιλία και τη στενή συνεργασία του με τον εμβληματικό επιχειρηματία και μοιράζεται άγνωστες λεπτομέρειες και περιστατικά που έζησε μαζί του. Ανάμεσα στα όσα αναφέρει είναι και το παρασκήνιο της τελευταίας τηλεοπτικής εμφάνισης του Δημήτρη Κοντομηνά, αλλά και η ξεχωριστή σχέση του άλλοτε ισχυρού άνδρα του […] The post Δήμος Βερύκιος: «Με την Ελένη Μενεγάκη ο Δημήτρης Κοντομηνάς είχε μια ξεχωριστή σχέση» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»