Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια»

10:58 - 08/04/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε η Παυλίνα Βουλγαράκη. Η γνωστή τραγουδίστρια και στιχουργός μίλησε, μεταξύ […] The post Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παυλίνα Βουλγαράκη: Έχω insomnia – Κοιμάμαι σπάνια ή δεν κοιμάμαι καλά

«Δεν έχω αισθανθεί βάρος το επίθετό μου. Νομίζω ότι η οντότητά μου είναι μεγαλύτερη από μένα», δήλωσε παράλληλα.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η εξομολόγηση της Παυλίνας Βουλγαράκη: «Έχω insomnia – Κοιμάμαι σπάνια ή δεν κοιμάμαι καλά»

Μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» παραχώρησε η Παυλίνα Βουλγαράκη....

Διαβάστε το στο Zougla

Παυλίνα Βουλγαράκη: Έχω insomnia από παιδί, κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια – Η οντότητά μου είναι μεγαλύτερη από το όνομά μου

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day παραχώρησε συνέντευξη η Παυλίνα Βουλγαράκη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο άγχος που έχει όταν βρίσκεται στην σκηνή για να τραγουδήσει αλλά και την insomnia που αντιμετωπίζει από μικρό παιδί. «Μου έχουν προτείνει να συμμετέχω σε τάλεντ σόου ή χορού ή μεταμφιέσεων, αλλά αρνήθηκα. Είχα φοβία να είμαι πάνω στη σκηνή και να τραγουδάω, πάθαινα κρίση άγχους. Ξεχνάω τους στίχους και των δικών μου τραγουδιών. Το τραγούδι “1000 ζωές” το έχω γράψει για τη μητέρα μου» είπε αρχικά η τραγουδίστρια και στιχουργός. «Οι τριβές που έχει δεχτεί η οικογένειά μου μας ενώνουν όλο και περισσότερο. Το επίθετό μου δεν είναι βάρος για μένα. Η οντότητά μου είναι μεγαλύτερη από το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η εξομολόγηση της Παυλίνας Βουλγαράκη: «Έχω insomnia – Κοιμάμαι σπάνια ή δεν κοιμάμαι καλά»

  Μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» παραχώρησε η Παυλίνα Βουλγαράκη η οποία αποκάλυψε μεταξύ άλλων ότι δεν μπορεί να κοιμηθεί και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι σπάνια»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η Παυλίνα Βουλγαράκη, η οποία αποκάλυψε ότι αντιμετωπίζει προβλήματα με τον ύπνο της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια ή καθόλου»

«Μου έχουν προτείνει να συμμετέχω σε τάλεντ σόου ή χορού ή μεταμφιέσεων, αλλά αρνήθηκα. Είχα φοβία να είμαι πάνω στη σκηνή και να τραγουδάω, πάθαινα κρίση άγχους. Ξεχνάω τους στίχους και των δικών μου τραγουδιών. Το τραγούδι “1000 ζωές” το έχω γράψει για τη μητέρα μου. Οι τριβές που έχει δεχτεί η οικογένειά μου μας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω insomnia – Κοιμάμαι σπάνια ή δεν κοιμάμαι καλά»

Με αφορμή τις εμφανίσεις της σε γνωστή μουσική σκηνή, η Παυλίνα Βουλγαράκη έδωσε μία εφ’ όλης To άρθρο Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω insomnia – Κοιμάμαι σπάνια ή δεν κοιμάμαι καλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι σπάνια»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η Παυλίνα Βουλγαράκη, η οποία αποκάλυψε ότι αντιμετωπίζει προβλήματα με τον ύπνο της. «Έχω Insomnia από παιδί. Δυσκολεύομαι πάρα πολύ να κοιμηθώ και κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια. Ακόμα και όταν κοιμάμαι, κοιμάμαι τόσο ελαφριά που ακούω τα πάντα» δήλωσε, αρχικά, η τραγουδοποιός. Παράλληλα, ανέφερε πως, όταν βλέπει κάποιο […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Έχω Insomnia από παιδί, κοιμάμαι πάρα πολύ σπάνια»

«Ακόμα και όταν κοιμάμαι, κοιμάμαι τόσο ελαφριά που ακούω τα πάντα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»