Κώστας Αποστολάκης: «Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους που γύρισα στον Χριστό»

13:10 - 09/04/2022

Το κατώφλι του Χαμογέλα και Πάλι με τη Σίσσυ Χρηστίδου πέρασε ο Κώστας Αποστολάκης. Ο δημοφιλής ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους που γύρισα στον Χριστό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους που γύρισα στον Χριστό

Στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» με τη Σίσσυ Χρηστίδου φιλοξενήθηκε ο Κώστας Αποστολάκης. Ο δημοφιλής ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη βαθιά του σύνδεση με τον Χριστό και πώς του «αποκαλύφθηκε». «Μου λένε διάφοροι άνθρωποι πες μου για την εμπειρία σου. Την εμπειρία μου μπορώ να την πω μέχρι ένα σημείο. Ο λόγος πηγαίνει πολύ βαθιά αλλά εκεί που σταματά βγαίνει ο ουρανός. Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους για τους οποίους γύρισα στον Χριστό. Ο Χριστός δεν ανακαλύπτεται, αποκαλύπτεται. Είναι πολύ προσωπικό θέμα η πίστη. Εξάλλου αν ανακαλυπτόταν ο Χριστός με λόγο, θα το είχε λύσει κι η επιστήμη » είπε ο Κώστας Αποστολάκης. «Συνέβη μια μέρα στο σπίτι μου, αλλά ξέρεις κάτι πρέπει ν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους που γύρισα στον Χριστό»

Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι». Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων To άρθρο Κώστας Αποστολάκης: «Νομίζουν ότι μπορώ να αποκαλύψω τους λόγους που γύρισα στον Χριστό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»