Ίνγκασον: «Υπερήφανος για τον ΠΑΟΚ...»

00:24 - 15/04/2022

Ίνγκασον: «Υπερήφανος για τον ΠΑΟΚ...» 15/04/2022 Υπερήφανος για την ομάδα αλλά και τον κόσμο του ΠΑΟΚ τόνισε ότι είναι ο Σβέριρ Ίνγκασον, ο οποίος σε δηλώσεις του αναφέρθηκε στη κυνικότητα της Μαρσέιγ που έκανε την διαφορά απέναντι στον Δικέφαλο. Όσα είπε στην COSMOTE TV: «Όλοι ξέραμε το πόσο ποιοτική ομάδα είναι η Μαρσέιγ, τα δώσαμε όλα στον αγωνιστικό χώρο αλλά πέσαμε πάνω σε έναν εξαιρετικό τερματοφύλακα που έκανε μεγάλες αποκρούσεις,. Είχαμε τουλάχιστον 2 κλασικές ευκαιρίες για γκολ που θα έστελναν το ματς στη παράταση, το πιο σημαντικό όμως είναι ότι φεύγουμε από τη διοργάνωση με το κεφάλι ψηλά, είμαι περήφανος για την ομάδα και για τον κόσμο μας».

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ίνγκασον: «Είμαι περήφανος για την ομάδα και για τον κόσμο μας»

Στην περηφάνια που νιώθει για την ομάδα και τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ και στην εξαιρετική εμφάνιση του γκολκίπερ της Μαρσέιγ στάθηκε ο Σβέριρ...

Διαβάστε το στο Zougla

Ίνγκασον: «Περήφανος για τον ΠΑΟΚ»

Περήφανος για την ομάδα αλλά και τον κόσμο του ΠΑΟΚ τόνισε ότι είναι ο Σβέριρ Ίνγκασον, ο οποίος σε δηλώσεις του αναφέρθηκε στη κυνικότητα της Μαρσέιγ που έκανε την διαφορά απέναντι στον Δικέφαλο. Όσα είπε στην COSMOTE TV: «Όλοι ξέραμε το πόσο ποιοτική ομάδα είναι η Μαρσέιγ, τα δώσαμε όλα στον αγωνιστικό χώρο αλλά πέσαμε […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»