Τζόυς Ευείδη: «Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό»

08:24 - 15/04/2022

Την Τζόυς Ευείδη συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Happy Day”. Η ηθοποιός αναφέρθηκε στους προφυλακισμένους συναδέλφους To άρθρο Τζόυς Ευείδη: «Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόυς Ευείδη: «Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό»

«Πολύ κρίμα είναι. Εγώ έχω συνεργαστεί με τον Σπύρο και έχω περάσει καταπληκτικά», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τζόυς Ευείδη: Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό (Βίντεο)

«Πολύ κρίμα είναι. Εγώ έχω συνεργαστεί με τον Σπύρο και έχω περάσει καταπληκτικά», είπε η ηθοποιός Τζόυς Ευείδη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τζόυς Ευείδη: «Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό»

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day»...

Διαβάστε το στο Zougla

Τζόυς Ευείδη: Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό

Η ηθοποιός σχολίασε την απόφαση της Δάφνης Λαμπρόγιαννη να αποχωρήσει από τη θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστούσε με τον Σπύρο Παπαδόπουλο 

Διαβάστε το στο in.gr

Τζόυς Ευείδη: «Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό» – «Εγώ είμαι της γενιάς που τα κατάπινε» (vid)

Η Τζόυς Ευείδη μίλησε και για την απόφαση της Δάφνης Λαμπρόγιαννη να αποχωρήσει από τη θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστούσε με τον Σπύρο Παπαδόπουλο λόγω ενός άγριου ξεσπάσματος προς το πρόσωπό της. «Δε θέλω ούτε να τις σκέφτομαι αυτές τις ιστορίες. Η ιδέα του να βλέπω έναν ηθοποιό με χειροπέδες μς ξεπερνάει. Εμένα ο Δημήτρης Λιγνάδης […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τζόυς Ευείδη: «Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη κάτι θα είδε που δεν της άρεσε καθόλου»

Την Τζόυς Ευείδη συνάντησαν οι δημοσιογράφοι και την ρώτησαν για πολλά. Αρχικά, η ηθοποιός σχολίασε για τον Δημήτρη Λιγνάδη: «Δεν […] The post Τζόυς Ευείδη: «Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη κάτι θα είδε που δεν της άρεσε καθόλου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Τζόυς Ευείδη: «Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη κάτι θα είδε που δεν της άρεσε καθόλου» - ΒΙΝΤΕΟ

Για το ζήτημα που δημιουργήθηκε μεταξύ της Δάφνης Λαμπρόγιαννη και του Σπύρου Παπαδόπουλου μίλησε στις κάμερες η Τζόυς Ευείδη.

Διαβάστε το στο real.gr

Τζόυς Ευείδη: Κάτι θα είδε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη για να το έκανε αυτό

Η Τζόυς Ευείδη αναφέρθηκε στους συναδέλφους της που έχουν προφυλακιστεί αλλά και στην περιπέτεια της Δάφνης Λαμπρόγιαννη. Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» και σχολίασε την απόφαση της Δάφνης Λαμπρόγιαννη να αποχωρήσει από τη θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστούσε με τον Σπύρο Παπαδόπουλο λόγω ενός άγριου ξεσπάσματος προς το πρόσωπό της. «Δεν θέλω ούτε να […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Τζόυς Ευείδη: "Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη κάτι θα είδε που δεν της άρεσε καθόλου"

"Οι ηθοποιοί μεταξύ μας στα ξεσπάσματά μας, η αλήθεια είναι πως δεν είμαστε και πολύ μαζεμένοι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»