Μαρία Καλάβρια: Ενοχλημένος ο Πηλαδάκης με τον Ατζούν για την αναφορά στις πρώην του – «Ήταν τελείως άκομψο»

08:48 - 27/04/2022

Ένα… άκομψο σχόλιο έκανε στο επεισόδιο της Δευτέρας στο Survivor ο Ατζούν Ιλιτζαλί στην Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου. To άρθρο Μαρία Καλάβρια: Ενοχλημένος ο Πηλαδάκης με τον Ατζούν για την αναφορά στις πρώην του – «Ήταν τελείως άκομψο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Καλάβρια - Ενοχλημένος ο Πηλαδάκης με τον Ατζούν: H αναφορά στις πρώην του – Ήταν τελείως άκομψο

Ένα άκομψο σχόλιο έκανε στο επεισόδιο της Δευτέρας στο Survivor ο Ατζούν Ιλιτζαλί στην Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Survivor – Αποκάλυψη Καλάβρια: Ενοχλημένος ο Πηλαδάκης με τον Ατζούν για την αναφορά σε πρώην του

Ο Τούρκος παραγωγός στάθηκε στο γεγονός πως ο σύντροφός της, Κώστας Πηλαδάκης, ήταν παλιότερα σε σχέση με την Ειρήνη Παπαδοπούλου, η οποία είχε λάβει κι αυτή μέρος στο reality επιβίωσης. «Όχι δεν τον ξέρω προσωπικά, τον ξέρω από εκεί αλλά σχεδόν κάθε χρόνο στέλνει κάποιο κορίτσι του στο παιχνίδι μας. Κώστα ελπίζω αυτή να είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»