Παγώνη: Αν ήταν στο χέρι μου δε θα έκανα ακόμα άρση μέτρων

08:52 - 29/04/2022

Την υπενθύμιση ότι ο κορονοϊός είναι ακόμα εδώ έκανε η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ, Ματίνα Παγώνη, μία μέρα μετά την ανακοίνωση ότι από 1η Μαΐου σταματά η επίδειξη των πιστοποιητικών εμβολιασμού και νόσησης στη χώρα μας. «Οι μάσκες προς το παρόν θα παραμείνουν, θα δούμε μέχρι πότε και που. Ακόμα έχουμε διψήφιους αριθμούς θανάτων και τριψήφιο αριθμό διασωληνωμένων. Ο κορoνοϊός είναι ακόμη εδώ. Πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Καλά κάνουν και μειώνονται τα μέτρα, αλλά οι μάσκες είναι σημαντικές», τόνισε η κ. Παγώνη στο Mega. Όταν ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος είπε στην κ. Παγώνη ότι οι ανεμβολίαστοι νίκησαν εκείνη απάντησε: «Αν δεν υπήρχαν οι άνθρωποι που εμβολιάστηκαν, και δεν είχαμε φτάσει στα ποσοστά εμβ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προκαλεί η Παγώνη: «Αν ήταν στο χέρι μου δεν θα έκανα άρση κορωνομέτρων»

Μόνο στην Ελλάδα τέτοια ΧΟΥΝΤΑ! Το άρθρο Προκαλεί η Παγώνη: «Αν ήταν στο χέρι μου δεν θα έκανα άρση κορωνομέτρων» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Άλλαξε χρώμα ο ουρανός – «Κοκτέιλ» ζέστης και αποπνικτικής ατμόσφαιρας – Πότε θα αρχίζει να υποχωρεί η αφρικανική σκόνη

Βιολογική γήρανση: Πώς θα αντιστρέψετε την κατάσταση

Ποιους κλάδους αφορά η μείωση κατά 50% στις προμήθειες για χρήση POS

Ο εκπληκτικός Allan Harris επιστρέφει στο Half Note

Ο καιρός σήμερα 24/4/2024

Τα δυνατά χαρτιά της κυβέρνησης ενόψει των ευρωεκλογών – Περιοδείες, Tiktok και μεγάλα έργα