Αννίτα Ναθαναήλ: «Όταν η Ιωάννα Παλιοσπύρου ήρθε σπίτι μου και έβγαλε την μάσκα»

19:10 - 30/04/2022

Την Αννίτα Ναθαναήλ συνάντησε η Ζωή Κρονάκη, το απόγευμα του Σαββάτου, στην εκπομπή «Μαμα-δες» της ΕΡΤ2. Μέσα σε όλα, η […] The post Αννίτα Ναθαναήλ: «Όταν η Ιωάννα Παλιοσπύρου ήρθε σπίτι μου και έβγαλε την μάσκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αννίτα Ναθαναήλ μιλάει για την πρώτη φορά που είδε την Ιωάννα Παλιοσπύρου χωρίς τη μάσκα της

«Αν ήθελα να τη στηρίξω μία, με το που τη γνώρισα ήθελα να τη στηρίξω δέκα φορές», δήλωσε σε πρόσφατη συνέντευξή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αννίτα Ναθαναήλ: «Ήταν συγκινητική η στιγμή που η Ιωάννα έβγαλε τη μάσκα της»

Τις δύο γυναίκες συνδέει μια δυνατή φιλία

Διαβάστε το στο in.gr

Αννίτα Ναθαναήλ: Μιλάει για την πρώτη φορά που είδε την Ιωάννα Παλιοσπύρου χωρίς τη μάσκα της!

Η Αννίτα Ναθαναήλ μιλώντας στην εκπομπή «Μαμά Δες» θυμήθηκε τη γνωριμία της με την Ιωάννα Παλιοσπύρου, τη βοήθεια που της προσέφερε αλλά και τη στιγμή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αννίτα Ναθαναήλ: Η πρώτη συνάντηση με την Ιωάννα Παλιοσπύρου και ο ανταγωνισμός με τις κόρες της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμα-δες» της Ζωής Κρονάκη βρέθηκε η Αννίτα Θαναήλ το μεσημέρι του Σαββάτου 30/4. To άρθρο Αννίτα Ναθαναήλ: Η πρώτη συνάντηση με την Ιωάννα Παλιοσπύρου και ο ανταγωνισμός με τις κόρες της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Αννίτα Ναθαναήλ μιλάει για την πρώτη φορά που είδε την Ιωάννα Παλιοσπύρου χωρίς τη μάσκα της

«Αν ήθελα να τη στηρίξω μία, με το που τη γνώρισα ήθελα να τη στηρίξω δέκα φορές», δήλωσε σε πρόσφατη συνέντευξή της Η Αννίτα Ναθαναήλ θυμήθηκε τη γνωριμία της με την Ιωάννα Παλιοσπύρου, τη βοήθεια που της προσέφερε αλλά και τη στιγμή που είδε για πρώτη φορά το πρόσωπό της χωρίς την μάσκα. Μιλώντας στην […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αννίτα Ναθαναήλ: H πρώτη φορά που είδε την Ιωάννα Παλιοσπύρου χωρίς τη μάσκα της

Η Αννίτα Ναθαναήλ μιλάει για την γνωριμίας με την Ιωάννα Παλιοσπύρου.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»