Τηλεθέαση: Μάχη για Survivor και Γη της Ελιάς – Τι έκανε ο Μάρκος Σεφερλής

09:18 - 02/05/2022

Το βράδυ της Κυριακής 1 Μαϊου, η Γη της Ελιάς και το Survivor μοιράστηκαν τις πρωτιές στην τηλεθέαση. Η σειρά […] The post Τηλεθέαση: Μάχη για Survivor και Γη της Ελιάς – Τι έκανε ο Μάρκος Σεφερλής appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τηλεθέαση: Η μάχη Survivor-Γη της Ελιάς έληξε με… μοιρασιά

Η κόντρα του Survivor με τη Γη της Ελιάς ξεχώρισε στη μάχη της τηλεθέασης το βράδυ της Κυριακής, με τα δύο προγράμματα να μοιράζονται τις πρωτιές, έχοντας απόσταση ασφαλείας από τους αντιπάλους τους. Σύμφωνα με τις μετρήσεις της Nielsen, στο γενικό σύνολο, η Γη της Ελιάς σημείωσε μέσο όρο 29,7% και ακολούθησε το Survivor με 24,7%. Το Ρουκ Ζουκ είχε 11,5%, το Super Mammy 7,3%, η σειρά «Κι όμως είμαι ακόμα εδώ» 7% και το «Τι φάση» 6,8%. Όσον αφορά το δυναμικό κοινό, το Survivor είχε μέσο όρο 22,8% και η Γη της Ελιάς 20,8%. Το Ρουκ Ζουκ σημείωσε 12,8%, το Super Mammy 7,7%, το «Τι φάση» 7,1% και η σειρά «Κι όμως είμαι ακόμα εδώ» 4,3%. ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ Γη της Ελιάς – 29,7% Survivor – 24,7% Ρουκ Ζ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τηλεθέαση χθες 1/5: Μεγάλη μάχη για Survivor και Γη της Ελιάς

Πως διαμορφώθηκαν χθες 1/5 τα ποσοστά στην τηλεθέαση; Ποιοι βρέθηκαν στην κορυφή των προτιμήσεων; Δείτε αναλυτικά τα νούμερα ανά ζώνη. The post Τηλεθέαση χθες 1/5: Μεγάλη μάχη για Survivor και Γη της Ελιάς appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com

Τηλεθέαση prime time (1/5): Ράπισμα για το «Super Mammy» και το Μάρκο Σεφερλή

Στο γενικό σύνολο, η «Γη της ελιάς» σημείωσε μέσο όρο 29,7% και ακολούθησε το «Survivor» με 24,7%Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»