Αναστάσιος Ράμμος: Τα 21 γραμμάρια της ψυχής και το Total Black Out που θα το παρουσίαζε καλύτερα ο μικρός Σπύρος Ντούγιας

02:20 - 04/05/2022

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τρίτης (3/5) τον Αναστάσιο Ράμμο. Ο ταλαντούχος τραγουδιστής μίλησε για το νέο του «εγχείρημα» ως παρουσιαστής, μοιράστηκε τον ενθουσιασμό του για το γεγονός ότι θα γίνει σύντομα θείος και εξήγησε τι είναι τα «21 γραμμάρια» που τιτλοφορείται η νέα του δισκογραφική δουλειά. «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος γιατί θα γίνω θείος. Ο αδερφός μου θα αποκτήσει παιδάκι. Εγώ δεν κάνω σχέδια, είμαι του συστήματος go with the flow, αλλά θα ήθελα να το ζήσω και αυτό το συναίσθημα της πατρότητας». Το όνομα του άλμπουμ του έχει πάρει τον τίτλο 21 γραμμάρια. Λένε ότι αυτό είναι το βάρος της ψυχής όταν ένας άνθρωπος φεύγει από τη ζωή. Ο Αναστάσιος Ρά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Στυλιανίδης: Πρώτη προτεραιότητα η ασφάλεια των ακτοπλοϊκών συγκοινωνιών

Τέμπη: Μητέρα θύματος απαντά στη Σοφία Βούλτεψη για το «μπαγιάτικο θέμα»

Χρηματιστήριο: Κλείσιμο με άνοδο 0,34%

Δείτε καρέ-καρέ την τρελή πορεία ΙΧ στην Κρήτη – Πριν βρεθεί στην άκρη του δρόμου συγκρούστηκε με φορτηγό

Καλύπτεται η δαπάνη Σύμβουλου Υποστήριξης Αίτησης για το πρόγραμμα «Αλλάζω συσκευή για τις επιχειρήσεις»

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο