Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια «

09:12 - 04/05/2022

Ο Θάνος Καλλίρης παραχώρησε στην εκπομπή Status και τον Κωνσταντίνο Καμέα στο κανάλι Astra. Μέσα σε όλα, ο γνωστός τραγουδιστής […] The post Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια « appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Καλλίρης για Ναταλία Γερμανού: «Δεν είναι ο μόνος λόγος ύπαρξης μου»

«Είχαμε και διατηρούμε μια πολύ ωραία και υγιή σχέση με την Ναταλία Γερμανού, με την οποία αγαπηθήκαμε πάρα πολύ», είπε ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ξεσπά ο Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια»

Στην εκπομπή «Status» μίλησε ο Θάνος Καλλίρης, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ...

Διαβάστε το στο Zougla

Ξεσπά ο Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια»

  Στην εκπομπή «Status» μίλησε ο Θάνος Καλλίρης, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο γεγονός ότι όλοι ασχολούνται με τον χωρισμό του από την Ναταλία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια»

Ο Θάνος Καλλίρης μίλησε στην εκπομπή Status και τον Κωνσταντίνο Καμέα στο κανάλι Astra, όπου αναφέρθηκε To άρθρο Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θάνος Καλλίρης: «Δεν είναι η Ναταλία Γερμανού ο μόνος λόγος ύπαρξης μου στα κανάλια»

"Χωρίσαμε υπό καλές συνθήκες το 1995"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»