Καφέ της Χαράς – Χάρης Ρώμας: «Είμαι ευγνώμων για την αποτυχία του Λόγω Τιμής» (vid)

13:22 - 09/01/2020

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός και σεναριογράφος The post Καφέ της Χαράς – Χάρης Ρώμας: «Είμαι ευγνώμων για την αποτυχία του Λόγω Τιμής» (vid) appeared first on sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Καφέ της Χαράς»: Ο Χάρης Ρώμας... ευγνωμονεί το «Λόγω Τιμής» που απέτυχε

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χάρης Ρώμας: Είμαι ευγνώμων που απέτυχε το "Λόγω Τιμής" (VIDEO)

Για την επιτυχία της επιστροφής του "Καφέ της Χαράς", ρωτήθηκε από την εκπομπή "Ευτυχείτε", ο Χάρης Ρώμας. “Ευγνωμονώ το Λόγω Τιμής γιατί ακριβώς είχε αυτή την αποτυχία, να μην έχει την απήχηση που περίμεναν οι άνθρωποι, αλλά εμένα με προετοίμασε γιατί αυτή η εκδοχή ήταν εκεί και ήταν πολύ έντονη” απάντησε ο ηθοποιός. Δείτε το βίντεο:

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Καφέ της Χαράς»: Ο Χάρης Ρώμας ευγνωμονεί το «Λόγω Τιμής»

«Εμένα με προετοίμασε αυτή η αποτυχία γιατί η εκδοχή του να μην πάει καλά και το Καφέ της Χαράς ήταν εκεί και ήταν πολύ έντονη»

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Χάρης Ρώμας: Είμαι ευγνώμων για την αποτυχία του Λόγω Τιμής

Για την επιστροφή του «Καφέ της Χαράς» και την επιτυχία που σημειώνει η συνέχεια της σειράς, μίλησε στο OPEN και την εκπομπή «Ευτυχείτε» ο Χάρης Ρώμας. Ο γνωστός ηθοποιός και σεναριογράφος τόνισε ότι «είμαι ευγνώμων για την αποτυχία του «Λόγω Τιμής» γιατί με προετοίμασε για την

Διαβάστε το στο madata.gr

Καφέ της Χαράς: Ο Φατσέας δημοσίευσε το απολυτήριο του δημοτικού (pic)

Ο Γεράσιμος Σκιαδαρέσης που υποδύεται τον «Φατσέα» ανέβασε το απολυτήριο του χαρακτήρα τουTo Καφέ της Χαράς επέστρεψε στους τηλεοπτικούς μας δέκτες την παραμονή Πρωτοχρονιάς μέσα από την συχνότητα του ΑΝΤ1 και όλοι περιμένουν να παρακολουθήσουν το επόμενο επεισόδιο. Οι γνωστοί πρωταγωνιστές υποδύονται ξανά τους ρόλους που το κοινό λάτρεψε και βλέπουμε πλέον τις νέες τους περιπέτειες. Ένας από αυτούς είναι φυσικά ο «Φατσέας», τον οποίο υποδύεται ο Γεράσιμος Σκιαδαρέσης. Οι ατάκες του από το πρώτο επεισόδιο έχουν γίνει ήδη viral στα social media. Η τελευταία ανάρτηση που έκανε ο Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, έχει επίσης ενδιαφέρον μιας και που πρόκειται για

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Στο πλευρό του Δημήτρη Παπανώτα η Κατερίνα Καινούργιου: Λάθος η τοποθέτηση Πανόπουλου

Ο διαβασμένος Αλμέιδα και ο κορυφαίος Αραούχο

Survivor 25/4 spoiler: Ποια ομάδα έχει προβάδισμα για το έπαθλο – ταξίδι στη Νέα Υόρκη!

Ο Αλμέιδα έκανε αυτό που ξέρει! Έριξε τους τόνους

e-Sportime (25/4): Κατέβασε την ηλεκτρονική εφημερίδα – Έρχεται το 14ο πρωτάθλημα!

Ολυμπιακός σε… mode F-4, έκανε το break στη Βαρκελώνη και πλέον η πρόκριση θα κριθεί στο ΣΕΦ! (vid)