Κωνσταντίνος Χριστοφόρου σε Γιώργο Θεοφάνους: «Ο καθένας έχει τη δική του γνώμη και είναι σεβαστή»

13:50 - 11/05/2022

Απάντηση στις δηλώσεις που έκανε ο Γιώργος Θεοφάνους για τους ONE έδωσε ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου στην To άρθρο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου σε Γιώργο Θεοφάνους: «Ο καθένας έχει τη δική του γνώμη και είναι σεβαστή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: Τα «καρφιά» για τον Θεοφάνους και τα σχόλια του για τους «One»

Απάντηση του τραγουδιστή στις δηλώσεις που έκανε ο γνωστός συνθέτης.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Έξαλλος ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου με τον Γιώργο Θεοφάνους: «Ποσώς με ενδιαφέρει η άποψή του»

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου και Γιώργος Θεοφάνους ανταλλάσσουν «βέλη» με αφορμή την επανένωση των ONE και τις δηλώσεις του μουσικοσυνθέτη. Ειδικότερα, ερωτηθείς για το σχόλιο του Γιώργου Θεοφάνους ότι οι ONE είναι μία μπάντα περιορισμένων δυνατοτήτων, με αφορμή την επανένωση του συγκροτήματος, ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου είπε: «Θα ασχοληθώ με τη γνώμη του Γιώργου Θεοφάνους αν οι ONE που αυτός διάλεξε, είναι περιορισμένων δυνατοτήτων; Όχι, δε θα το κάνω. Νομίζω είναι μόνος του εναντίον εκατομμυρίων που έκαναν τους ONE τόσο δημοφιλείς και δε με ενδιαφέρει ποσώς η άποψή του». «Γιατί να επικοινωνήσω μαζί του; Θα πάρω κάποια άδεια ή είναι ο Άρειος Πάγος και θα δώσει κάποια απόφαση;» απάντησε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου για Γιώργο Θεοφάνους: «Ποσώς με ενδιαφέρει η άποψή του…»

To βράδυ της Τετάρτης πραγματοποιήθηκε ένα Eurovision party σε γνωστό μαγαζί και τραγουδούσαν οι ONE. O Κωνσταντίνος Χριστοφόρου μιλώντας στην κάμερα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»