Ουίλτζερ: «Θα είμαι με τον Ολυμπιακό στο Final Four - Οι Έλληνες φίλαθλοι είναι εκπληκτικοί»

19:56 - 12/05/2022

Ουίλτζερ: «Θα είμαι με τον Ολυμπιακό στο Final Four - Οι Έλληνες φίλαθλοι είναι εκπληκτικοί» 12/05/2022 Κάποιες από τις στιγμές του στον Ολυμπιακό το 2018 θυμήθηκε σε συνέντευξή του ο Κάιλ Ουίλτζερ, ο οποίος πανηγύρισε πρόσφατα την κατάκτηση του Basketball Champions League με την Τενερίφη. «Είμαστε ενθουσιασμένοι με αυτό, αλλά το ισπανικό πρωτάθλημα είναι πολύ σημαντικό για τον οργανισμό μας» ανέφερε αρχικά ο 29χρονος φόργουορντ, ο οποίος αναφέρθηκε στην ατμόσφαιρα που συνάντησε στην Ελλάδα και σε συσχετισμό με το έντονο πανηγυρικό κλίμα μετά την πρόκριση του Ολυμπιακού επί της Μονακό με την είσοδο των φιλάθλων και τις φωτοβολίδες. «Είναι τρελό! Μέχρι σήμ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ουίλτζερ: «Θα είμαι με τον Ολυμπιακό στο Final Four - Οι Έλληνες φίλαθλοι είναι εκπληκτικοί»

O Kάιλ Ουίλτζερ αγωνίστηκε στον Ολυμπιακό τη σεζόν 2017-18 - Κατέκτησε φέτος το Champions League με τη Τενερίφη.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Το συγκλονιστικό κλάμα του Ζοσέ Μουρίνιο (ΦΩΤΟ)

ΒΙΝΤΕΟ: Η απονομή του Europa Conference League στην Ρόμα!

ΒΙΝΤΕΟ: Ο τρομερός πανηγυρισμός του Ζοσέ Μουρίνιο μετά το τέλος του τελικού με την Φέγενορντ

ΒΙΝΤΕΟ: Το συγκινητικό «αντίο» του Λουίς Σουάρες στην Ατλέτικο Μαδρίτης

Έγραψε ιστορία ο Ζοσέ Μουρίνιο, το τεράστιο ρεκόρ που πέτυχε στα Τίρανα

Φουλάρει για τον ατσάλινο αετό η ΑΕΚ (ΦΩΤΟ)