Θοδωρής Μαραντίνης: «Οι ισορροπίες στον γάμο μου με τη Σίσσυ Χρηστίδου χάθηκαν στο κομμάτι της έκθεσης»

10:08 - 13/05/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Θοδωρής Μαραντίνης  στον Θανάση Πάτρα και την εκπομπή To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης: «Οι ισορροπίες στον γάμο μου με τη Σίσσυ Χρηστίδου χάθηκαν στο κομμάτι της έκθεσης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Μαραντίνης: Μετά τον χωρισμό με τη Σίσσυ Χρηστίδου, ξέφυγαν λίγο τα πράγματα με τη δημοσιότητα

Ο γνωστός τραγουδιστής Θοδωρής Μαραντίνης μίλησε για το διαζύγιο με την παρουσιάστρια, το πώς τους αντιμετώπισαν τα Μέσα, καθώς και την πρόταση για την Eurovision

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θοδωρής Μαραντίνης: «Η προσωπική μου ζωή με τη Σίσσυ παραήταν στο προσκήνιο»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Θανάση Πάτρα έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για το διαζύγιο […] The post Θοδωρής Μαραντίνης: «Η προσωπική μου ζωή με τη Σίσσυ παραήταν στο προσκήνιο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Η προσωπική μου ζωή με τη Σίσσυ παραήταν στο προσκήνιο»

Γιατί οι Onirama είπαν δύο φορές «ΟΧΙ» για την Eurovision

Διαβάστε το στο news.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: "Η προσωπική μου ζωή με τη Σίσσυ παραήταν στο προσκήνιο"

"Η ζωή της Σίσσυς έχει μία ζωή με περισσότερο κλειδαρότρυπα σε σχέση με την καριέρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;

Μαρία Φραγκάκη: Στο νοσοκομείο η γνωστή δημοσιογράφος – Φωτογραφία