Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: Μετά την παρεξήγηση με τη Σίσσυ Χρηστίδου, βγήκε στο πλατό της Ελένης Τσολάκη

13:20 - 15/05/2022

Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου είναι, αναμφίβολα, ένα πρόσωπο που το όνομά της είναι συνδεδεμένο με τη Eurovision. To άρθρο Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: Μετά την παρεξήγηση με τη Σίσσυ Χρηστίδου, βγήκε στο πλατό της Ελένης Τσολάκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: «Γείωσε» τη Σίσσυ Χρηστίδου και βγήκε στην Ελένη Τσολάκη

Με αφορμή τον τελικό της Eurovision 2022, η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου, επρόκειτο να εμφανιστεί στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» του Mega. Κάτι που ωστόσο δεν συνέβη, επειδή, όπως είπε η Σίσσυ Χρηστίδου, οι χρόνοι βγήκαν εκτός. Ενημερώνοντας το τηλεοπτικό κοινό η Σίσσυ Χρηστίδου δεν έκρυψε την αμηχανία της ζητώντας μάλιστα και συγνώμη για αυτή την αλλαγή στους χρόνους από την καλεσμένη της. «Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου δεν θέλει πια να βγει στην εκπομπή. Καθυστερήσαμε να τη βγάλουμε, όπως μας είπε, επειδή πήγαμε σε διαφημιστικό διάλειμμα, δεν ξέρω… Της ζητάμε συγγνώμη αν την είχαμε πολλή ώρα. Λυπάμαι αν για κάποιον λόγο τη στενοχωρήσαμε που πήγαμε σε διαφημίσεις. Δεν καθορίζουμε εμείς τη ροή». «Θέλω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: Ήταν καλεσμένη στη Σίσσυ Χρηστίδου αλλά εμφανίστηκε στην Ελένη Τσολάκη

Μια παρεξήγηση ανάμεσα στη Σίσσυ Χρηστίδου και την Ελένη Τσολάκη δημιουργήθηκε το Σάββατο στην εκπομπή της πρώτης. Συγκεκριμένα, η Σίσσυ Χρηστίδου προσφώνησε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου «πάγωσε» τη Σίσσυ Χρηστίδου και τελικά βγήκε στην Ελένη Τσολάκη

Με αφορμή τον τελικό της Eurovision 2022 επρόκειτο να δούμε την Αλεξάνδρα Πασχαλίδου, το πρωινό της Κυριακής, σε ζωντανή σύνδεση […] The post Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου «πάγωσε» τη Σίσσυ Χρηστίδου και τελικά βγήκε στην Ελένη Τσολάκη appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»