Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Σίσσυ Χρηστίδου: «Το σημαντικό εδώ είναι ο σεβασμός»

12:32 - 17/05/2022

Για το ασυνήθιστο περιστατικό που συνέβη στον τηλεοπτικό αέρα το περασμένο Σαββατοκύριακο, μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου στην Super Κατερίνα και […] The post Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Σίσσυ Χρηστίδου: «Το σημαντικό εδώ είναι ο σεβασμός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν μπορώ να ακυρώσω άλλη δουλειά επειδή εκείνοι με έχουν να περιμένω μία ώρα

“Το σημαντικό εδώ είναι ο σεβασμός. Κάθομαι μία ώρα στο σπίτι μου και περιμένω με το ακουστικό, με το κομπιούτερ, δεν μπορώ να κουνηθώ και μου λένε τώρα θα βγεις, τώρα θα βγεις, τώρα θα βγεις” ανέφερε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου. Στην Super Κατερίνα μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου, η οποία ήταν να εμφανιστεί της Σίσσυς Χρηστίδου ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν μπορώ να ακυρώσω άλλη δουλειά επειδή εκείνοι με έχουν να περιμένω μία ώρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Σίσσυ Χρηστίδου: «Το σημαντικό εδώ είναι ο σεβασμός» (BINTEO)

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: "Κάθομαι μία ώρα στο σπίτι μου και περιμένω με το ακουστικό, δεν μπορώ να κουνηθώ και μου λένε τώρα θα βγεις".

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»