Αμάντα Γεωργιάδη: Μόνο χαρά μου έδωσε το ότι ο κόσμος άκουσε το τραγούδι μου

04:24 - 18/05/2022

Την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη μετά την κατάκτηση της 8ης θέσης στη φετινή Eurovision παραχώρησε η Αμάντα Γεωργιάδη το βράδυ της Τρίτης (17/5) στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στο Κέντρο» με τον Γιώργο Κουβαρά. «Νιώθω καλά, είμαι χαρούμενη, περήφανη και λίγο κουρασμένη» είπε η Αμάντα Γεωργιάδη σχετικά με το πως νιώθει τώρα που το ταξίδι της Eurovision έφτασε στο τέλος του. Για τα όσα ξεχωρίζει στην Ελλάδα αλλά και τα υπόλοιπα σχέδιά της η Αμάντα Γεωργιάδη είπε: «Η Ελλάδα είναι πανέμορφη, ζεστή. Τη νιώθω σπίτι μου. Μου αρέσει πάρα πολύ το φαγητό εδώ αλλά πιο πολύ μου αρέσει ο κόσμος που είναι τόσο ζεστός και ανοιχτός. Και ο καιρός μου αρέσει πολύ. Γυρίζω στη Νορβηγία γιατί σε επτά μέρες έχω εξετ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;

Συνελήφθη ξανά ο σύζυγος της Στέρτζον στη Σκωτία – Χιλιάδες στερλίνες «έκαναν φτερά»

Προβάδισμα στην ακροδεξιά δίνουν δημοσκοπήσεις – Εκλογές ζητά η Μαρίν Λεπέν

Ανησυχία ότι η Ρωσία μπορεί να επιτεθεί στο ΝΑΤΟ σε 5-8 χρόνια – Τι προβλέπει ανώτατος Γερμανός αξιωματούχος

Μιχάλης Ρακιντζής: Πετούσα ελικόπτερο χωρίς δίπλωμα – Το έχω παρκάρει μέχρι και στη Λεωφόρο Ποσειδώνος

Υπάρχει διαφορά με Παναθηναϊκό για Ντραγκόφσκι – Βρήκε… νέο Μπρινιόλι, τον Μπρένο