Μέμος Μπεγνής: «Το ότι “κόβονται” από σήριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

11:00 - 20/05/2022

Ο Μέμος Μπεγνής παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο, όπου εξήγησε γιατί To άρθρο Μέμος Μπεγνής: «Το ότι “κόβονται” από σήριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στα «ταμπού» γύρω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις, τη συντροφικότητα, αλλά και το #MeToo

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μέμος Μπεγνής: Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική

Ο ηθοποιός Μέμος Μπεγνής αναφέρθηκε στα «ταμπού» γύρω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις, τη συντροφικότητα, αλλά και το #MeToo

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι ‘κόβονται’ από serial gay φιλιά μού δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

O Μέμος Μπεγνής μίλησε και για την θεατρική παράσταση που συμμετέχει

Διαβάστε το στο in.gr

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από σίριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει μια κοινωνία οπισθοδρομική»

Για τον βιγκανισμό αλλά και τον λόγο που θεωρεί την κοινωνία οπισθοδρομική, μίλησε ο Μέμος Μπεγνής συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα».Για τον βιγκανισμό αλλά και τον λόγο που θεωρεί την κοινωνία οπισθοδρομική, μίλησε ο Μέμος Μπεγνής συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα».«Ελπίζω να έρθει μια ημέρα που τα σφαγεία θα γίνουν μουσεία. Με τα ζώα θέλω να παίζω και όχι να τα τρώω. Έχω μπει στο βιγκανισμό τους τελευταίους μήνες. Έχω να φάω κρέας 10 χρόνια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από σίριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει μια κοινωνία οπισθοδρομική»

Ο Μέμος Μπεγνής έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για τον βιγκανισμό, […] The post Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από σίριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει μια κοινωνία οπισθοδρομική» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στα «ταμπού» γύρω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις, τη συντροφικότητα, αλλά και το #MeToo.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Μέμος Μπεγνής: “Το ότι κόβονται από σίριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει μια κοινωνία οπισθοδρομική”

Ο Μέμος Μπεγνής παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή “Καλημέρα”. Συγκεκριμένα ο γνωστός ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για τον βιγκανισμό, την τηλεόραση και αναφέρθηκε στον λόγο που θεωρεί την κοινωνία οπισθοδρομική. “Ελπίζω να έρθει μια ημέρα που τα σφαγεία θα γίνουν μουσεία. Με τα ζώα θέλω να παίζω και όχι να τα τρώω. Έχω μπει […] The post Μέμος Μπεγνής: “Το ότι κόβονται από σίριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει μια κοινωνία οπισθοδρομική” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μέμος Μπεγνής: "Το ότι “κόβονται” από σήριαλ γκέι φιλιά μού δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική"

"Δεν μπορώ σε μια σχέση να μπαίνω στο σπίτι και να είναι εκεί, να φεύγω να είναι εκεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική» Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στα «ταμπού» γύρω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις, τη συντροφικότητα, αλλά και το #MeToo Συνέντευξη παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής και εξήγησε τον λόγο που θεωρεί την κοινωνία μας οπισθοδρομική. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Mega […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική»

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στα «ταμπού» γύρω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις, τη συντροφικότητα, αλλά και το #MeToo Συνέντευξη παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής και εξήγησε τον λόγο που θεωρεί την κοινωνία μας οπισθοδρομική. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και δήλωσε πως δεν συμφωνεί με το να κόβονται σκηνές από τα σίριαλ. «Το ότι «κόβονται» από διάφορα […] The post Μέμος Μπεγνής: «Το ότι κόβονται από διάφορα σίριαλ τα γκέι φιλιά, μου δείχνει ότι η κοινωνία είναι πολύ οπισθοδρομική» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»