Γιώργος Σουξές: «Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα στις Άγριες Μέλισσες»

09:28 - 22/05/2022

Στο 7 Μέρες Tv και στην Μαρία Ανδρέου έδωσε συνέντευξη ο Γιώργος Σουξές, ο οποίος περιέγραψε μεταξύ άλλων τα συναισθήματά […] The post Γιώργος Σουξές: «Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα στις Άγριες Μέλισσες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγριες Μέλισσες - Γιώργος Σουξές: «Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα»

«Έχω παίξει σε 55 σίριαλ στη ζωή μου, κάθισα και τα μέτρησα. Ε, λοιπόν, μόνο στις Άγριες Μέλισσες με έχουν ευχαριστήσει», είπε μεταξύ άλλων, ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Σουξές: Θα κλάψω πολύ στο τελευταίο γύρισμα για τις Άγριες Μέλισσες

“Ε, λοιπόν, μόνο στις Άγριες Μέλισσες με έχουν ευχαριστήσει, ιδίως στη δεύτερη καραντίνα για τη συντροφιά που κρατήσαμε στους τηλεθεατές την περίοδο του εγκλεισμού” είπε ο Γιώργος Σουξές. Το μεγάλο φινάλε για τις Άγριες Μέλισσες πλησιάζει κι ο Γιώργος Σουξές σε συνέντευξή του στο 7 Μέρες Tv και στην Μαρία Ανδρέου μίλησε για τα συναισθήματά ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Σουξές: Θα κλάψω πολύ στο τελευταίο γύρισμα για τις Άγριες Μέλισσες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Σουξές: Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα στις Άγριες Μέλισσες

Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άγριες Μέλισσες - Γιώργος Σουξές: «Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα»

Για το τέλος των «Άγριων Μελισσών», μίλησε ο Γιώργος Σουξές, ο οποίος όπως είπε, θα κλάψει πολύ όταν έρθει η ώρα για το τελευταίο γύρισμα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Σουξές: «Θα πέσει πολύ κλάμα στο τελευταίο γύρισμα στις Άγριες Μέλισσες»

Για το επερχόμενο φινάλε στις Άγριες Μέλισσες μίλησε ο Γιώργος Σουξές στο το 7 Μέρες Tv.Για το επερχόμενο φινάλε στις Άγριες Μέλισσες μίλησε ο Γιώργος Σουξές στο το 7 Μέρες Tv.Πώς θα είναι το τελευταίο γύρισμα στις «Άγριες Μέλισσες»; Το έχω σκεφτεί από τώρα. Θα πέσει πολύ κλάμα, θα κλάψω πάρα πολύ. Ξέρω ότι η προβολή της σειράς θα τελειώσει 5 ή 7 Ιουλίου. Τα γυρίσματα όμως θα ολοκληρωθούν στις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»