«Οι Άγριες Μέλισσες στο τελευταίο επεισόδιο θα κλείσουν με μια γιορτή»

16:00 - 23/05/2022

Για τις Άγριες Μέλισσες μίλησε ο Γιώργος Σουξές, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό «7 μέρες tv» και τη Μαρία […] The post «Οι Άγριες Μέλισσες στο τελευταίο επεισόδιο θα κλείσουν με μια γιορτή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Σουξές: Οι Άγριες Μέλισσες στο τελευταίο επεισόδιο θα κλείσουν με μια γιορτή

“Οι Άγριες Μέλισσες ήταν μια πολύ σπουδαία στιγμή της ζωής και της καριέρας μου” είπε ο Γιώργος Σουξές. Ο Γιώργος Σουξές μίλησε στο 7 Μέρες Tv και στην Μαρία Ανδρέου για το μεγάλο φινάλε στις Άγριες Μέλισσες. Τι σημαίνουν για εσάς οι Άγριες Μέλισσες; Όσον αφορά εμένα, οι Άγριες Μέλισσες ήταν μια πολύ σπουδαία στιγμή ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Σουξές: Οι Άγριες Μέλισσες στο τελευταίο επεισόδιο θα κλείσουν με μια γιορτή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Σουξές: Οι “Άγριες Μέλισσες” στο τελευταίο επεισόδιο θα κλείσουν με μια γιορτή

Ο Γιώργος Σουξές μίλησε στο 7 Μέρες Tv και στην Μαρία Ανδρέου για το μεγάλο φινάλε στις Άγριες Μέλισσες. «Όσον αφορά εμένα, οι Άγριες Μέλισσες ήταν μια πολύ σπουδαία στιγμή της ζωής και της καριέρας μου, γιατί ένα ευρύ κοινό έμαθε ότι ο Προύσαλης είναι ο ηθοποιός Γιώργος Σουξές. Έτσι πλέον στο δρόμο μού λένε […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»