Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης ξανά αντιμέτωποι στα δικαστήρια

09:34 - 25/05/2022

Στο κτήριο 13 της Ευελπίδων συναντήθηκαν Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης για τη δικαστική τους διαμάχη To άρθρο Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης ξανά αντιμέτωποι στα δικαστήρια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης έλυσαν τις διαφορές τους στο δικαστήριο

Η γνωστή τραγουδίστρια δήλωσε κατά την έξοδό της από τα δικαστήρια της Ευελπίδων ότι τόσο εκείνη, όσο και ο πρώην συντροφός της, νιώθουν πολύ ήρεμοι - Δείτε βίντεο και φωτογραφίες

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλενα Παπαρίζου - Τόνυ Μαυρίδης: Αθώοι και οι δυο με απόφαση δικαστηρίου (video)

Έλενα Παπαρίζου: Όσα είπε η τραγουδίστρια στις κάμερες εξερχόμενη από τα δικαστήριαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Στο δικαστήριο Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης έλυσαν τις διαφορές τους

Η κόντρα ανάμεσα στην Έλενα Παπαρίζου και τον πρώην σύντροφό της Τόνυ Μαυρίδη, ανήκει πλέον στο παρελθόν, αφού σήμερα έλυσαν τις διαφορές τους, στις δικαστικές αίθουσες.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Έλενα Παπαρίζου-Τόνυ Μαυρίδης: Όλα καλά – Έλυσαν τις διαφορές τους στο δικαστήριο

O Τόνυ Μαυρίδης ζήτησε συγνώμη από την Έλενα Παπαρίζου το πρωινό της Τετάρτης στην Ευελπίδων, οπότε κρίθηκαν και οι δυο αθώοι με απόφαση δικαστηρίου.O Τόνυ Μαυρίδης ζήτησε συγνώμη από την Έλενα Παπαρίζου το πρωινό της Τετάρτης στην Ευελπίδων, οπότε κρίθηκαν και οι δυο αθώοι με απόφαση δικαστηρίου.«Όλα πήγαν πολύ καλά. Όπως έπρεπε. Θα σας ενημερώσει μετά και ο δικηγόρος μου. Όλα καλά. Νομίζω ότι και οι δυο, τόσο εγώ όσο και ο Τόνυ, νιώθουμε πολύ πιο ήρεμοι και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Παπαρίζου – Τόνυ Μαυρίδης: Αθώοι και οι δυο με απόφαση δικαστηρίου

Συγνώμη από την Έλενα Παπαρίζου ζήτησε ο Τόνυ Μαυρίδης, το πρωινό της Τετάρτης στην Ευελπίδων, οπότε κρίθηκαν και οι δυο […] The post Έλενα Παπαρίζου – Τόνυ Μαυρίδης: Αθώοι και οι δυο με απόφαση δικαστηρίου appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Δικαίωση για την Έλενα Παπαρίζου: Τέλος στην κόντρα με τον Μαυρίδη - Η συγγνώμη του στο δικαστήριο

Η ανακοίνωση του Τόνυ Μαυρίδη όπου ζητά συγγνώμη στην Παπαρίζου και η απάντηση της τραγουδίστριας.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Έλενα Παπαρίζου – Τόνυ Μαυρίδης: Αθώοι και οι δυο με απόφαση δικαστηρίου

Τι δήλωσε ο πρώην σύντροφος της τραγουδίστριας

Διαβάστε το στο news.gr

Έλενα Παπαριζου – Τόνυ Μαυρίδης: Η «συγγνώμη» και το τέλος της δικαστικής τους διαμάχης

Τέλος στη δικαστική διαμάχη της Έλενας Παπαρίζου και του Τόνυ Μαυρίδη. Οι δυο πρώην συνεργάτες βρέθηκαν σήμερα στην Ευελπίδων και δόθηκε επιτέλους ένα τέλος στη διαμάχη τους που κρατούσε εδώ και δέκα περίπου χρόνια. Οι δύο αντίδικοι έπειτα από την αναβολή που είχε πάρει η εκδίκαση της υπόθεσής τους συναντήθηκαν ξανά στην αίθουσα του δικαστηρίου. […] The post Έλενα Παπαριζου – Τόνυ Μαυρίδης: Η «συγγνώμη» και το τέλος της δικαστικής τους διαμάχης appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»