Νατάσα Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου»

10:58 - 25/05/2022

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Νατάσα Καλογρίδη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και στον Κώστα Τσουρό. To άρθρο Νατάσα Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου»

Η ηθοποιός μίλησε για την προσωπική της ζωή αλλά και τη σχέση της με τον γνωστό δικηγόρο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νατάσα Καλογρίδη: Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Αλέξανδρου Λυκουρέζου, έτσι δεν είναι η ζωή;

Για όλα τα κεφάλαια της ζωής της, μίλησε η Νατάσα Καλογρίδη στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» το πρωί της Τετάρτης (25/05) και οι αποκαλύψεις ήταν πολλές. Η ηθοποιός αναφέρθηκε στην ψυχανάλυση που έκανε, το θάνατο του πατέρα της που την στιγμάτισε, τις τρεις φορές που παραλίγο να χάσει τη ζωή της αλλά και τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο καθώς η σχέση τους είχε τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας. Αναφερόμενη στην ψυχανάλυση, η Νατάσα Καλογρίδη είπε πως: «Έκανα κάποια στιγμή ψυχανάλυση χωρίς να έχω πρόβλημα. Αν είχα ανάγκη να πάω σε ψυχαναλυτή, ψυχίατρο ή ψυχολόγο, δε θα καταλάβαινα την έννοια της ψυχανάλυσης, γιατί πρώτα θα ήταν η ανάγκη του να λύσω το πρόβλημά μου. Έχω τον αδελφό μου κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η αποκάλυψη της Νατάσας Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου»

  Στην εκπομπή Mega Καλημέρα μίλησε η Νατάσα Καλογρίδη, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη σχέση της με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο, αλλά και τις...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νατάσα Καλογρίδη: Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου

Η ηθοποιός, Νατάσα Καλογρίδη μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» και αναφέρθηκε στο γάμο - express που κράτησε μόλις 6 μήνες, αλλά και στη σχέση της με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αποκαλυπτική Νατάσα Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου»

H Νατάσα Καλογρίδη προχώρησε σε αποκαλύψεις σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα».H Νατάσα Καλογρίδη προχώρησε σε αποκαλύψεις σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα».Η ηθοποιός αποκάλυψε πως κάποια στιγμή έκανε ψυχανάλυση, μίλησε με λόγια αγάπης για τη μητέρα και τον αδερφό της, ενώ αναφέρθηκε και στο πόσο πολύ της έχει στοιχίσει ο θάνατος του πατέρα της. Από την κουβέντα δεν θα μπορούσε να λείπει και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσα Καλογρίδη: «Ο πρώην σύζυγός μου είχε σχέση με την κόρη του Λυκουρέζου»

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Νατάσα Καλογρίδη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και στον Κώστα Τσουρό. H ηθοποιός, μεταξύ άλλων, μίλησε για την ψυχανάλυση που έκανε, τη σχέση της με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο, αλλά και τις τρεις φορές που κινδύνευσε να φύγει από τη ζωή. «Έκανα κάποια στιγμή ψυχανάλυση χωρίς να έχω πρόβλημα. Αν είχα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Νατάσα Καλογρίδη: «Περάσαμε όμορφα με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο και εξακολουθούμε να…»

Η κάμερα της εκπομπής MEGA Καλημέρα και ο Κώστας Τσουρός συνάντησαν τη Νατάσα Καλογρίδη, η οποία μίλησε για την ψυχανάλυση που έκανε, τον αείμνηστο πατέρα της που είναι προστάτης της, αλλά και τις τρεις φορές που κινδύνευσε να φύγει από τη ζωή. Η αγαπημένη ηθοποιός που παίζει στην παράσταση «Η κυρία Κλάιν» στο θέατρο «Αργώ», […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»