Δέσποινα Μοιραράκη: «Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του»

00:38 - 26/05/2022

Η Δέσποινα Μοιραράκη πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την επαγγελματική της […] The post Δέσποινα Μοιραράκη: «Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Μοιραράκη: Δεν είναι βιολογικό μου παιδί – Η αποκάλυψη για τον γιο της

Η Δέσποινα Μοιραράκη μίλησε για την επαγγελματική της πορεία αλλά και την οικογένειά της, με την οποία είναι ιδιαίτερα δεμένη - Μάλιστα έκανε μια σημαντική αποκάλυψη για τον γιο της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δέσποινα Μοιραράκη: «Δεν είναι βιολογικό μου παιδί, αλλά…» – Η αποκάλυψη για τον γιο της

«Ο πρώτος μου σύζυγος είχε ένα παιδάκι...»

Διαβάστε το στο in.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: Το παιδί του πρώτου μου άντρα έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του – Τον πάντρεψα

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τετάρτης (25/5) τη Δέσποινα Μοιραράκη. H επιτυχημένη επιχειρηματίας, με το ιδιαίτερο ταλέντο στις πωλήσεις και το ανεξάντλητο «χρωματολόγιο» στην ορολογία της, μοιράστηκε στιγμές, που καθόρισαν την πορεία της ζωής της. Μεταξύ άλλων, θυμήθηκε τα νεανικά της χρόνια, το ξεκίνημά της όταν για πρώτη φορά αντίκρισε αντίκες στο Γιουσουρούμ, τους πλειστηριασμούς που έκανε στο Μοναστηράκι με το σφυράκι της μητέρας της, αλλά και τα σπάνια αντικείμενα που πέρασαν από τα χέρια της. «Έγινα πολύ μικρή μαμά και το πρώτο μου παιδί, τον Γιώργο, τον απέκτησα το 1979 και τον Τάσο μου το 1986. Είμαι μητέρα δύο βιολογικών παιδιών από τον πρώτο μου σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του»

Η Δέσποινα Μοιραράκη πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την επαγγελματική της πορεία και την οικογένειά της. Η Δέσποινα Μοιραράκη πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την επαγγελματική της πορεία και την οικογένειά της. «Έγινα πολύ μικρή μαμά και το πρώτο μου παιδί, τον Γιώργο, τον απέκτησα το 1979 και τον Τάσο μου το 1986. Είμαι μητέρα δύο βιολογικών παιδιών από τον πρώτο μου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του»

Η Δέσποινα Μοιραράκη βρέθηκε απόψε καλεσμένη στο «The 2Night Show». Η γνωστή επιχειρηματίας, με το ιδιαίτερο To άρθρο Δέσποινα Μοιραράκη: «Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Δεν είναι βιολογικό παιδί μου – Έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του»

Όσα αποκάλυψε η Δέσποινα Μοιραράκη για την οικογένειά της στο «The 2night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: "Παρότι δεν είναι βιολογικό παιδί μου, έμεινε μαζί μου όταν χώρισα με τον πατέρα του"

"Μα έχω πει επανειλημμένως μητέρα δεν είναι μόνο αυτή που γεννά ένα παιδί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»