Άσπα για το ακυκλοφόρητο ντουέτο με τον αδερφό της, Mad Clip: «Υπάρχει αυτό το τραγούδι»

08:30 - 26/05/2022

Καλεσμένη του Γρηγόρη στο The 2night Show ήταν το βράδυ της Τετάρτης η αδερφή του Mad Clip, Άσπα. Στην εκπομπή η Άσπα, που εργάζεται σε ξενοδοχείο σε service εστοατορίου, εξήγησε γιατί δεν εγκαταλείπει προς το παρόν τη βασική της δουλειά και παρουσίασε το νέο της τραγούδι, τις «Στάχτες». «Δουλεύω στην εστίαση από τα 17 μου. […] The post Άσπα για το ακυκλοφόρητο ντουέτο με τον αδερφό της, Mad Clip: «Υπάρχει αυτό το τραγούδι» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Πάθος, απρόσμενες ευκαιρίες και εκπλήξεις – Οι προβλέψεις της εβδομάδας από τη Μάρι Γιόβα

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου φόρεσε το φουλάρι στα μαλλιά της με το πιο σύγχρονο τρόπο

Οι δύο σημαντικές πλανητικές αλλαγές που συμβαίνουν αυτή την εβδομάδα – Αναλυτικές προβλέψεις από τη Μάρι Γιόβα

Η εξομολόγηση της Ντίνας Κώνστα σε μια από τις τελευταίες της συνεντεύξεις: «Θέλω να με κάψουν και να ρίξουν τη στάχτη μου στη θάλασσα»

Τράβις Σκοτ: Αποθεώνει στους 45 εκατομμύρια followers του τον γιο του Κώστα Γαβρά

Ντίνα Κώνστα: Όταν μαζί με το καστ των «Δύο Ξένων» μιλούσε στην εκπομπή της Διγενή, «Εντιμότατοι φίλοι μου»