Λαμία: Το Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Φθιώτιδας συμμετείχε στην Εβδομάδα Ευαισθητοποίησης για τα ΑμεΑ

14:14 - 27/05/2022

Η συμμετοχή του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Φθιώτιδας στην Εβδομάδα Ευαισθητοποίησης για τα ΑμεΑ. Την Παρασκευή 20 Μαΐου 2022, στα πλαίσια της εβδομάδας ευαισθητοποίησης για τα ΑμεΑ που διοργάνωσε η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, το σχολείο μας συμμετείχε στην εκδήλωση «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ – ΟΛΟΙ ΙΣΟΙ». Εκεί, είχαμε την ευκαιρία να παρουσιάσουμε τρία μουσικοχορευτικά δρώμενα και ένα βίντεο στα οποία συμμετέχουν μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας και δημιουργήθηκαν με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών μας και τη συμπαράσταση των γονέων. Πιο συγκεκριμένα: Μουσικοχορευτικό «Χάρτινο Καράβι » σε μουσική Δημήτρη Τυπάλδου και χορογραφία του ΕΕΕΕΚ Φθιώτιδας Βίντεο παρουσίασης του σχολείου μας Μουσικοχορευτικό «Αν όλα τα παιδιά της

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

 Σοκ με μητέρα 2 παιδιών – Της έκοψαν τα φρένα για να τη σκοτώσουν

Έλλη Στάη: Είμαι 70 χρονών, υπήρξα σκληρή επίτηδες, δεν κάνω διατροφή αλλά γυμνάζομαι

Εκτάκτως συνεδρίασε το Σ.Ο.Π.Π Φθιώτιδας για την κακοκαιρία

Κακοκαιρία: Συναγερμός, θα πέσει νερό που πέφτει σε 3 μήνες – «Προσοχή στη Θεσσαλία»

Δημήτρης Σταρόβας: Τώρα που έγινα 60 ετών, θέλω να αλλάξω την εικόνα μου

Η αθώωση της Ειρήνης Μελισσαροπούλου έγινε βιβλίο – Είχε συλληφθεί στο Χονγκ Κονγκ με 2,6 κιλά κοκαΐνης