Ρίκα Διαλυνά: «Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ έφταιγε για τον ανταγωνισμό με την Αλίκη Βουγιουκλάκη στις Διπλοπενιές»

14:56 - 02/06/2022

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα μίλησε η Ρίκα Διαλυνά, η οποία έκανε ένα ταξίδι στο χρόνο και […] The post Ρίκα Διαλυνά: «Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ έφταιγε για τον ανταγωνισμό με την Αλίκη Βουγιουκλάκη στις Διπλοπενιές» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά: «Ο Παπαμιχαήλ έφταιγε για τον ανταγωνισμό με την Βουγιουκλάκη στις Διπλοπενιές»

«Της είχε πει "Μωρή, αν δεν σηκωθείς να φύγεις, πετάω τη βέρα μου και δεν θέλω να σε ξαναδώ"» - Δείτε τα βίντεο με όσα εξομλογήθηκε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρίκα Διαλυνά: Ο Παπαμιχαήλ έφταιγε για τον ανταγωνισμό με την Βουγιουκλάκη στις Διπλοπενιές

«Πέρασαν πολλά χρόνια που δεν μιλούσαμε με την Αλίκη Βουγιουκλάκη», λέει η ηθοποιός.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ρίκα Διαλυνά: Ο Παπαμιχαήλ έφταιγε για τον ανταγωνισμό με την Βουγιουκλάκη στις Διπλοπενιές

Ιστορίες από το παρελθόν και της καλλιτεχνικής της πορείας εξιστόρησε η Ρίκα Διαλυνά στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega το πρωί της Πέμπτης (02/06). Η ηθοποιός μίλησε για την αδερφή της, τα καλλιστεία, την καριέρα στην Αμερική, τον Φεντερίκο Φελίνι, την Αλίκη Βουγιουκλάκη, τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ και τον Λάμπρο Κωνσταντάρα. «Είχα μία αδελφή η οποία ήταν πάρα πολύ όμορφη και εγώ ήμουν το ασχημόπαπο. Μικρή είπα στη μαμά μου ότι ακούω αυτά που λένε για έμενα και της είπα “εγώ θα γίνω όμορφη μέσα μου”. Από μικρό παιδάκι αγαπούσα το θέατρο. Έκανα αυτοσχέδιο θέατρο σε ένα περιβόλι και έβαζα για εισιτήριο να μου καθαρίζουν καρύδια. Στην σχολή κάλων τεχνών μιλούσα συνεχεία για τον Μενέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»