Θέμης Αδαμαντίδης: «Με ενόχλησε η διάσταση που πήρε όταν με βρήκαν σε παράνομη χαρτοπαικτική λέσχη»

00:16 - 03/06/2022

Ο Θέμης Αδαμαντίδης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια και μίλησε για τον τζόγο και το ντόρο […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Με ενόχλησε η διάσταση που πήρε όταν με βρήκαν σε παράνομη χαρτοπαικτική λέσχη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: «Με ενόχλησε η διάσταση που πήρε όταν με βρήκαν σε παράνομη χαρτοπαικτική λέσχη»

  Καλεσμένος στην εκπομπή Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια ήταν ο Θέμης Αδαμαντίδης και μίλησε για τον τζόγο και τον ντόρο που έγινε το τελευταίο διάστημα. «Δεν...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: "Με ενόχλησε η διάσταση που πήρε όταν με βρήκαν σε παράνομη χαρτοπαικτική λέσχη"

"Δεν το καυχιέμαι αλλά δεν το κρύβω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αδαμαντίδης: «Με ενοχλεί αυτό που έγινε όταν με βρήκαν σε παράνομη λέσχη» (Βίντεο)

Για τον τζόγο και όσα έγιναν όταν μαθεύτηκε πως ο ίδιος πήγαινε σε παράνομες λέσχες μίλησε ο τραγουδιστής Θέμης Αδαμαντίδης στην εκπομπή “Ανοιχτά”. «Δεν το καυχιέμαι αλλά δεν το κρύβω. Δεν ενοχλώ κάποιον. Απεναντίας με ενοχλεί να σου υποδεικνύουν που να πας. Διαφορετικά δεν κάνεις αυτό που θες αλλά αυτό που σε κατευθύνουν. Έχω κουραστεί […] The post Αδαμαντίδης: «Με ενοχλεί αυτό που έγινε όταν με βρήκαν σε παράνομη λέσχη» (Βίντεο) appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»