Πάνος Μεταξόπουλος: «Ήταν η χειρότερη στιγμή, όταν μας είπαν ότι ξεκινάει ο Γολγοθάς μας»

10:54 - 03/06/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη Χριστίνα Πατσιώκα έδωσε ο Πάνος Μεταξόπουλος. Ο γνωστός χορευτής μίλησε για την απώλεια […] The post Πάνος Μεταξόπουλος: «Ήταν η χειρότερη στιγμή, όταν μας είπαν ότι ξεκινάει ο Γολγοθάς μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μεταξόπουλος: «Ήταν η χειρότερη στιγμή, όταν μας είπαν ότι ξεκινάει ο Γολγοθάς μας»

Ο γνωστός χορευτής και χορογράφος μίλησε για την αλλαγή στην εμφάνισή του, αλλά και για την σύζυγό του.

Διαβάστε το στο in.gr

Πάνος Μεταξόπουλος: «Ήταν η χειρότερη στιγμή, όταν μας είπαν ότι ξεκινάει ο Γολγοθάς μας»

Ο Πάνος Μεταξόπουλος σε συνέντευξή του μίλησε για την απώλεια της μητέρας του, τη σχέση με τον πάτερα του, το γάμο, την απόφαση να πάει στην Αμερική και το λόγο που δεν του αρέσει να βλέπει τον εαυτό του ούτε σε φωτογραφία όταν χορεύει.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πάνος Μεταξόπουλος: "Ήταν η χειρότερη στιγμή, όταν μας είπαν ότι ξεκινάει ο Γολγοθάς μας"

"Εάν πω ότι με ενοχλούσε ότι ο μπαμπάς μου είχε σχέσεις με νεότερες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»