Δανάη Λουκάκη: «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες»

11:56 - 03/06/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή “Super Κατερίνα” έδωσε η Δανάη Λουκάκη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για το τέλος της σειράς Άγριες Μέλισσες, […] The post Δανάη Λουκάκη: «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Λουκάκη: Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες

“Σίγουρα αισθάνομαι ανασφάλεια ανεξάρτητα των Μελισσών, απλώς ένιωθα πολύ τυχερή που μέσα σε όλο αυτόν το χαμό εγώ είχα κάτι σταθερό” ανέφερε η Δανάη Λουκάκη. Η Δανάη Λουκάκη έδωσε συνέντευξη στην Super Κατερίνα και μίλησε για το φινάλε στις Άγριες Μέλισσες. «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες. Το μόνο που ξέρω ... Περισσότερα To άρθρο Δανάη Λουκάκη: Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δανάη Λουκάκη: «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι τελειώνουν οι Άγριες Μέλισσες»

Την ηθοποιό Δανάη Λουκάκη συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα” και η δημοσιογράφος Μένια Κούκου. To άρθρο Δανάη Λουκάκη: «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι τελειώνουν οι Άγριες Μέλισσες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δανάη Λουκάκη: "Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι θα τελειώσουν οι Άγριες Μέλισσες"

"Το μόνο που ξέρω είναι ότι θα μου λείψουν οι φίλοι μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»