Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Δεν ταυτιζόμαστε πάντα με την Ελένη Μενεγάκη»

20:44 - 11/06/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Γιώργο Πράσινο με αφορμή […] The post Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Δεν ταυτιζόμαστε πάντα με την Ελένη Μενεγάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελιάνα Χρυσικοπούλου: Θα συνεχίσει και του χρόνου με την Ελένη Μενεγάκη;

Όσα είπε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου για την Ελένη Μενεγάκη στη νέα της συνέντευξη. Στη μακρόχρονη συνεργασία με την Ελένη Μενεγάκη, τις συμβουλές που έχει δεχθεί καθώς και το τηλεοπτικό της μέλλον μίλησε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου στη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Γιώργο Πράσινο. Έχεις όμως και μια άλλη σταθερή «σχέση» στη ... Περισσότερα To άρθρο Ελιάνα Χρυσικοπούλου: Θα συνεχίσει και του χρόνου με την Ελένη Μενεγάκη; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελιάνα Χρυσικοπούλου: Οι δηλώσεις για την Ελένη Μενεγάκη και τη συνεργασία τους

Συνέντευξη στο περιοδικό «ΟΚ!» παραχώρησε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου, η οποία μίλησε για τη σχέση της με την Ελένη Μενεγάκη, αλλά και για τη μελλοντική τους...

Διαβάστε το στο Zougla

Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Παλεύω να κρατήσω ισορροπίες με τη ζωή μου πριν από τα παιδιά»

Σύγχρονη γυναίκα, εργαζόμενη μητέρα και με καθημερινή τηλεοπτική παρουσία στο πλευρό της Ελένης Μενεγάκη στο Mega. H 39χρονη δημοσιογράφος ακροβατεί με επιτυχία ανάμεσα στους πολλούς -και διαφορετικούς μεταξύ τους- ρόλους της. Στα social media σε ακολουθούν αρκετές γυναίκες και νέες μητέρες που θέλουν να ενημερωθούν σχετικά με θέματα μητρότητας. Νιώθεις ευθύνη στο τι θα πεις […] The post Ελιάνα Χρυσικοπούλου: «Παλεύω να κρατήσω ισορροπίες με τη ζωή μου πριν από τα παιδιά» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»