Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα είναι εκ γενετής, αποτέλεσε θέμα σε μικρή ηλικία»

00:16 - 17/06/2022

Ο Λάκης Παπαδόπουλος πέρασε το κατώφλι της εκπομπής Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια και μίλησε για το αιμαγγείωμα κι αν […] The post Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα είναι εκ γενετής, αποτέλεσε θέμα σε μικρή ηλικία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα που έχω είναι εκ γενετής, αποτέλεσε θέμα σε μικρή ηλικία»

Ο Λάκης Παπαδόπουλος μίλησε για το αιμαγγείωμα κι αν τον είχε επηρεάσει ποτέ. «Αυτό λέγεται αιμαγγείωμα κι είναι εκ γενετής.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα είναι εκ γενετής, αποτέλεσε θέμα σε μικρή ηλικία»

Ο Λάκης Παπαδόπουλος πέρασε το κατώφλι της εκπομπής Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια και μίλησε για το αιμαγγείωμα κι αν τον είχε επηρρεάσει ποτέ.Ο Λάκης Παπαδόπουλος πέρασε το κατώφλι της εκπομπής Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια και μίλησε για το αιμαγγείωμα κι αν τον είχε επηρρεάσει ποτέ.«Αυτό λέγεται αιμαγγείωμα κι είναι εκ γενετής. Πάει μέχρι πίσω και τελείωσε. Πολύς κόσμος το έχει. Μια άλλη το είχε πίσω και το είδα. Εγώ τι να πω; Το προσκύνησα. Τους συνάδελφους […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λάκης Παπαδόπουλος: "Το αιμαγγείωμα είναι εκ γενετής, αποτέλεσε θέμα σε μικρή ηλικία"

"Όλα αυτά με έκαναν δυνατό στις επιδιώξεις μου και με όπλισαν με εμπιστοσύνη στον εαυτό μου, που δεν την είχα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο