Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου – Απόστολος Ρουβάς: «Καρφώνουν» την Ασημίνα Χατζηανδρέου

08:26 - 17/06/2022

O Απόστολος Ρουβάς είναι το πρόσωπο που θα βρεθεί απόψε καλεσμένος στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά, To άρθρο Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου – Απόστολος Ρουβάς: «Καρφώνουν» την Ασημίνα Χατζηανδρέου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Δίκασε» την Ασημίνα για τη συμπεριφορά της στο Survivor

Τι τους ενόχλησε;

Διαβάστε το στο in.gr

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Δίκασε» την Ασημίνα για τη συμπεριφορά της στο Survivor 5

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου και Απόστολος Ρουβάς είναι απόψε (17/6) καλεσμένοι στην εκπομπή «After Dark».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Χρήστος Σαντικάι για Λάουρα Νάργες: «Είναι πιο αυστηρή ως μαμά, θα θέλαμε ένα ακόμη παιδί»

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»