Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Η Ελένη είναι μια εμπειρία, είναι εξέλιξη-Κάνεις… άλλη τηλεόραση»

16:42 - 18/06/2022

Με αφορμή το Colourday Festival που θα μεταδοθεί απευθείας από το MEGA, ο παρουσιαστής της διοργάνωσης Δημήτρης Ουγγαρέζος μίλησε στην κάμερα του «Τι Λες Τώρα!» και στον Αρτ για την εμπειρία αυτή αλλά και την τηλεοπτική σεζόν που φτάνει στο τέλος της.Με αφορμή το Colourday Festival που θα μεταδοθεί απευθείας από το MEGA, ο παρουσιαστής της διοργάνωσης Δημήτρης Ουγγαρέζος μίλησε στην κάμερα του «Τι Λες Τώρα!» και στον Αρτ για την εμπειρία αυτή αλλά και την τηλεοπτική σεζόν που φτάνει στο τέλος της.«Φέτος το σύνθημα μας είναι: Find yourself, love your colour, μας λέει ο Δημήτρης […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Με την Ελένη Μενεγάκη κάνεις άλλη τηλεόραση, είναι μία άλλη πίστα»

Ο γνωστός παρουσιαστής και ραδιοφωνικός παραγωγός μίλησε για το τηλεοπτικό του μέλλον, ενώ αναφέρθηκε επίσης στη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Με την Ελένη Μενεγάκη κάνεις άλλη τηλεόραση, είναι άλλη πίστα

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Τι λες τώρα» και τον δημοσιογράφο Αρτ το μεσημέρι του Σαββάτου στο MEGA. Μεταξύ άλλων, ο παρουσιαστής αναφέρθηκε στη συνεργασία με την Ελένη Μενεγάκη, το τηλεοπτικό του μέλλον καθώς και την ισορροπία που προσφέρει η ενασχόληση με τα media στην καθημερινότητα του. Πιο συγκεκριμένα, ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «αν δεν έκανα αυτό που κάνω, δεν μιλάω για την δημοσιότητα αλλά για την δουλειά μου, θα ήμουν ανισόρροπος. Περισσότερο από όσο είμαι. Δεν θα είχα ισορροπία στη ζωή μου. Η ενασχόληση μου με τα media, το ραδιόφωνο και την τηλεόραση, με φέρνει στα ίσια μου και επιστρέφω ήρεμος στο σπίτι». «Ήταν μια επιμορφωτική

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Με την Ελένη Μενεγάκη κάνεις άλλη τηλεόραση, είναι άλλη πίστα»

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Τι λες τώρα» και τον δημοσιογράφο Αρτ το μεσημέρι του Σαββάτου στο […] The post Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Με την Ελένη Μενεγάκη κάνεις άλλη τηλεόραση, είναι άλλη πίστα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»