Συγκλονίζει η Θωμαή Απέργη: «Πάθαινα 4 επιληπτικές κρίσεις τη μέρα, δάγκωνα τη γλώσσα μου, είχα απώλεια μνήμης»

01:22 - 22/06/2022

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Θωμαή Απέργη τη νύχτα της Τρίτης στο πλατό του The 2night Show στον ΑΝΤ1. Μέσα […] The post Συγκλονίζει η Θωμαή Απέργη: «Πάθαινα 4 επιληπτικές κρίσεις τη μέρα, δάγκωνα τη γλώσσα μου, είχα απώλεια μνήμης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θωμαή Απέργη: Είχα 4 επιληπτικές κρίσεις την ημέρα, δάγκωνα την γλώσσα μου και λιποθυμούσα

Στο πλατό του The 2night Show βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης (21.06.2022) η Θωμαή Απέργη και προχώρησε σε μια άκρως εξομολογητική συνέντευξη. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η γοητευτική τραγουδίστρια μίλησε για πρώτη φορά σχετικά με το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει με τις κρίσεις επιληψίας. «Θα ήθελα να μοιραστώ πως αντιμετωπίζω πρόβλημα επιληψίας από τα 18 ... Περισσότερα To άρθρο Θωμαή Απέργη: Είχα 4 επιληπτικές κρίσεις την ημέρα, δάγκωνα την γλώσσα μου και λιποθυμούσα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Θωμαή Απέργη: Πάθαινα 4 επιληπτικές κρίσεις τη μέρα, δάγκωνα τη γλώσσα μου, είχα απώλεια μνήμης

Η Θωμαή Απέργη επέστρεψε δυναμικά και συνάντησε τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» της Τρίτης (21/6), σε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη. Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε για τις καταστάσεις που βίωσε τα τελευταία χρόνια και άλλαξαν ριζικά τη ζωή και τους στόχους της. Μεταξύ άλλων, μοιράστηκε τις δύσκολες στιγμές που πέρασε με την υγεία της και τις κρίσεις επιληψίας που αντιμετώπισε, αλλά τελικά κατάφερε να ξεπεράσει. Πιο συγκεκριμένα, η Θωμαή Απέργη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «Θα ήθελα να μοιραστώ πως αντιμετωπίζω πρόβλημα επιληψίας από τα 18 μου χρόνια. Με το που πήγα δηλαδή να σπουδάσω, προέκυψε αυτό. Όλη αυτή την περίοδο των χρόνων που με έμαθε το κοινό και κάνω αυτή τη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θωμαή Απέργη: «Πάθαινα 4 επιληπτικές κρίσεις τη μέρα, δάγκωνα τη γλώσσα μου, είχα απώλεια μνήμης»

Η Θωμαή Απέργη τη νύχτα της Τρίτης βρέθηκε στο πλατό του The 2night Show στον ΑΝΤ1. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η όμορφη τραγουδίστρια μίλησε για πρώτη φορά...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θωμαή Απέργη: «Πάθαινα 4 επιληπτικές κρίσεις τη μέρα, δάγκωνα τη γλώσσα μου, είχα απώλεια μνήμης»

Μια εκ βαθέων εξομολόγηση

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»