Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Πάτησε πάνω μου, μου συμπεριφέρθηκε με αυτόν τον τρόπο και δεν θα το ξεχάσω»

10:10 - 22/06/2022

Ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος έδωσε συνέντευξη στο Mega Καλημέρα και μίλησε για την πορεία του στη δημοσιογραφία αλλά και τις συνεργασίες […] The post Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Πάτησε πάνω μου, μου συμπεριφέρθηκε με αυτόν τον τρόπο και δεν θα το ξεχάσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χασαπόπουλος: «Πάτησε πάνω μου, μου συμπεριφέρθηκε με αυτό τον τρόπο κι εγώ θα τα ξεχάσω όλα;»

Για την πορεία του στη δημοσιογραφία αλλά και τις συνεργασίες στις οποίες δεν πέρασε πολύ καλά, μίλησε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην εκπομπή Mega Καλημέρα.Για την πορεία του στη δημοσιογραφία αλλά και τις συνεργασίες στις οποίες δεν πέρασε πολύ καλά, μίλησε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην εκπομπή Mega Καλημέρα.«Κλείνω 35 χρόνια στη δημοσιογραφία, στην αρχή ήταν δύσκολα, μετά πιο εύκολα. Όταν μπαίναμε στη δημοσιογραφία ήμασταν 2-3 χρόνια άμισθοι και αν σε έπαιρναν άμισθο είχες μεγάλη τύχη. Η δημοσιογραφία είναι έρωτας», […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»