Ελένη Μενεγάκη για Γιάννα Αγγελοπούλου: «Θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ»

15:16 - 22/06/2022

Αποσπάσματα από τη συνέντευξη που έδωσε η Γιάννα Αγγελοπούλου στην εκπομπή Αυτός και ο Άλλος έπαιξαν στην Ελένη Μενεγάκη και […] The post Ελένη Μενεγάκη για Γιάννα Αγγελοπούλου: «Θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη για Γιάννα Αγγελοπούλου: Θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ

Αποσπάσματα από τη συνέντευξη που έδωσε η Γιάννα Αγγελοπούλου στην εκπομπή «Αυτός και ο Άλλος» της ΕΡΤ έπαιξαν την Τετάρτη (22/6) στην Ελένη Μενεγάκη και μετά την προβολή του βίντεο η παρουσιάστρια είχε μια απορία. Η ερώτηση της Ελένης είχε να κάνει με την αλλαγή στο μακιγιάζ της κ. Αγγελοπούλου. «Εγώ μπορώ να πω κάτι απευθείας στην κ. Αγγελοπούλου; Πρέπει να έχει αλλάξει το μακιγιάζ της τον τελευταίο χρόνο και μου αρέσει περισσότερο. Είναι πιο ζωντανό, πιο χρωματιστό… Τα γούστα μου τα ξέρετε εμένα, θέλω να βλέπω μια ζωντάνια στο…», είπε η Ελένη Μενεγάκη. «Αυτό ήθελα να πω, αν έχει καμία σημασία. Μπράβο! Εγώ θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ», σημείωσε η Ελένη Μενεγάκη, κλείνοντας

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Μενεγάκη για Γιάννα Αγγελοπούλου: «Θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ»

Αποσπάσματα από τη συνέντευξη που έδωσε η Γιάννα Αγγελοπούλου στην εκπομπή Αυτός και ο Άλλος έπαιξαν στην Ελένη Μενεγάκη και μετά την προβολή του βίντεο η παρουσιάστρια είχε μια απορία.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Μενεγάκη για Γιάννα Αγγελοπούλου: «Θα ήθελα να μάθω ποιος της κάνει μακιγιάζ»

Η απορία της παρουσιάστριας για την αλλαγή στην εμφάνιση της προέδρου της Επιτροπής «Ελλάδα 2021»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»