Ο Γιώργος Μανίκας για Snik και Light: «Το ξέραμε ότι θα συμβεί αυτό στα βραβεία»

11:12 - 26/06/2022

Προ ημερών ο Γιώργος Μανίκας βρέθηκε μαζί με τον 9χρονο γιο του στα βραβεία MAD. Και μάλιστα πολύ κοντά στον […] The post Ο Γιώργος Μανίκας για Snik και Light: «Το ξέραμε ότι θα συμβεί αυτό στα βραβεία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Μανίκας: Όλοι ξέραμε ότι θα συμβεί κάτι με Snik και Light

«Την επόμενη μέρα ανέβασαν και οι δύο τραγούδι», λέει ο Γιώργος Μανίκας. Για τον καβγά του Light με τον Snik στα βραβεία MAD απάντησε ο Γιώργος Μανίκας. «Κι εγώ και ο γιος μου το ξέραμε ότι θα συμβεί αυτό. Όπως και οι περισσότεροι που ασχολούνται το ήξεραν. Τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά, τα ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Μανίκας: Όλοι ξέραμε ότι θα συμβεί κάτι με Snik και Light δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Μανίκας για Snik και Light: «Το ξέραμε ότι θα συμβεί αυτό στα βραβεία»

Στον ξυλοδαρμό ανάμεσα σε Light και Snik, τον οποίο και έζησε από κοντά, αναφέρθηκε ο Γιώργος Μανίκας.Στον ξυλοδαρμό ανάμεσα σε Light και Snik, τον οποίο και έζησε από κοντά, αναφέρθηκε ο Γιώργος Μανίκας.«Κι εγώ και ο γιος μου το ξέραμε ότι θα συμβεί αυτό. Όπως και οι περισσότεροι που ασχολούνται το ήξεραν. Τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά, τα συγκεκριμένα, ζουν μέσα από αυτό», είπε αρχικά ο Γιώργος Μανίκας. Ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Μανίκας: «Ξέραμε ότι θα συμβεί ο τσακωμός ανάμεσα στον Light και τον Snik»

Ο Γιώργος Μανίκας αναφέρθηκε στο περιστατικό που έγινε στα MAD VMA 2022 ανάμεσα στον Light και τον Snik και είπε πως όσοι ασχολούνταν με αυτό το είδος μουσικής περίμεναν να γίνει κάτι τέτοιο.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»