Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Η απόφασή μου να ζήσω με την Βίκυ Σταυροπούλου υπήρξε αντικείμενο κριτικής»

17:48 - 26/06/2022

Στον καναπέ του Dot. με την Νάντια Μπουλέ και τον Μίνω Θεοχάρη κάθισε ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης, ο οποίος μίλησε για […] The post Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Η απόφασή μου να ζήσω με την Βίκυ Σταυροπούλου υπήρξε αντικείμενο κριτικής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Η απόφασή μου να ζήσω με την Βίκυ Σταυροπούλου ήταν αντικείμενο σχολιασμού

“Φυσικά κι από τους κοντινούς μου αλλά εκεί μπορείς να το συζητήσεις και να πεις τι ρε μ…α, εγώ έτσι θέλω να ζω” δήλωσε ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης. Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης ήταν καλεσμένος στο Dot. και μίλησε για τον έντονο σχολιασμό που υπάρχει στα social media αλλά και την κριτική που δέχθηκε κι ο ίδιος για ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Η απόφασή μου να ζήσω με την Βίκυ Σταυροπούλου ήταν αντικείμενο σχολιασμού δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Η κριτική που δέχθηκε για την απόφασή του να ζήσει με την Σταυροπούλου

Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης το μεσημέρι της Κυριακής 26/6 βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή Dot. Ο γνωστός ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την απόφαση...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Η κριτική που δεχόταν για την απόφασή του να ζήσει με την Βίκυ Σταυροπούλου

Καλεσμένος στην εκπομπή Dot. βρέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 26/6 ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης. Ο γνωστός ηθοποιός To άρθρο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Η κριτική που δεχόταν για την απόφασή του να ζήσει με την Βίκυ Σταυροπούλου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»