Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι»

09:56 - 29/06/2022

Η κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» συνάντησε τον Κώστα Αποστολάκη, ο οποίος σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια για τη ζωή του, την πίστη του στο Θεό, τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε, αλλά και την κόρη του.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός…»

Ο αγαπημένος ηθοποιός σε μια εκ βαθέων συνέντευξη

Διαβάστε το στο in.gr

Κώστας Αποστολάκης: Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς κατάλαβα πόσο ατελής είμαι

Για την πίστη του στον Θεό, τις οικονομικές δυσκολίες που έχει αντιμετωπίσει στη ζωή του αλλά και την κόρη μίλησε σε τηλεοπτική του συνέντευξη ο ηθοποιός Κώστας Αποστολάκης τονίζοντας πως «ο Ιησούς Χριστός τον έκανε να καταλάβει πόσο ατελής είναι». «Ήμουν 30 χρόνια ανταγωνιστικός, έχασα όλα μου τα χρόνια να είμαι έτσι», αποκάλυψε μιλώντας στο Mega. «Έχω πει πάρα πολλές φορές συγγνώμη, αλλά έχουν μείνει χιλιάδες να πω, το καλύτερο είναι δια ζώσης και όχι μέσω μηνύματος» παραδέχτηκε. «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός, κατάλαβα ποσό ατελής είμαι. Είπα ότι δεν θέλω να κάνω τη ζωή που κάνω, γονάτισα και παρακάλεσα τον Χριστό να έρθει», σημείωσε. «Βίωσα πάρα πολλές φορές οικονομικές δυσκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι»

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» για τη ζωή του, την πίστη του στο Θεό, τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε, αλλά και την κόρη του.Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» για τη ζωή του, την πίστη του στο Θεό, τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε, αλλά και την κόρη του.Αρχικά ο ηθοποιός δήλωσε: «Ήμουν 30 χρόνια ανταγωνιστικός, έχασα όλα μου τα χρόνια να είμαι έτσι. Έχω πει πάρα πολλές φορές συγγνώμη, αλλά έχουν μείνει χιλιάδες να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι»

«Είπα ότι δεν θέλω να κάνω τη ζωή που κάνω, γονάτισα και παρακάλεσα τον Χριστό να έρθει», σημείωσε ο ηθοποιός σε πρόσφατη συνέντευξή του. Το άρθρο Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Κώστας Αποστολάκης: "Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Ιησούς Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι"

"Είπα ότι δεν θέλω να κάνω τη ζωή που κάνω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι»

Κώστας Αποστολάκης: «Όταν μπήκε στη ζωή μου ο Χριστός κατάλαβα πόσο ατελής είμαι» Η κάμερα της εκπομπής MEGA Καλημέρα συνάντησε τον Κώστα Αποστολάκη, ο οποίος σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια για τη ζωή του, την πίστη του στο Θεό, τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε, αλλά και την κόρη του. «Ήμουν 30 χρόνια […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Στον εισαγγελέα οι συλληφθέντες για τη δολοφονία Λυγγερίδη

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα