Κατερίνα Καινούργιου: «Δεν ξέρω αν η Φαίη Σκορδά παραγκωνίστηκε, ο Γιώργος Λιάγκας κάνει κουμάντο»

14:16 - 29/06/2022

Με το θέμα της Φαίης Σκορδά και τον ΑΝΤ1 ασχολήθηκαν και στην Super Κατερίνα. Μετά από ένα «χιουμοριστικό» σχόλιο που […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Δεν ξέρω αν η Φαίη Σκορδά παραγκωνίστηκε, ο Γιώργος Λιάγκας κάνει κουμάντο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καινούργιου για Σκορδά: Δεν ξέρω αν παραγκωνίστηκε, δεν ξέρω πώς νιώθει- Ο Λιάγκας κάνει κουμάντο

Στην Φαίης Σκορδά και το τηλεοπτικό της μέλλον αναφέρθηκαν σήμερα στην εκπομπή Super Κατερίνα.Στην Φαίης Σκορδά και το τηλεοπτικό της μέλλον αναφέρθηκαν σήμερα στην εκπομπή Super Κατερίνα.Η Κατερίνα Καινούργιου σχολίασε χαρακτηριστικά: «Η εκπομπή πια δεν συγκρίνεται ούτε με τη δικιά μας, είναι μια αμιγώς ενημερωτική εκπομπή. Κι εδώ να ήταν ο Γιώργος, αυτός θα το έπαιρνε επάνω του αυτό το κομμάτι. Ο Γιώργος ξέρει να το χειρίζεται αυτό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»