Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου»

17:40 - 30/06/2022

Ο Πάνος Μουζουράκης εισέβαλε στο Καλό Μεσημεράκι με τον Νίκο Μουτσινά και μίλησε μεταξύ άλλων για την κρίση πανικού που […] The post Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου»!

  Ο Πάνος Μουζουράκης βρέθηκε καλεσμένος στο «Καλό Μεσημεράκι» με τον Νίκο Μουτσινά και κατά τη διάρκεια της κουβέντας του με τον παρουσιαστή αποκάλυψε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αποκάλυψη Μουζουράκη: Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου- Η καρδιά μου ήταν έτοιμη να ανατιναχτεί

Ο Πάνος Μουζουράκης βρέθηκε σήμερα στο «Καλό Μεσημεράκι» του ΣΚΑΪ με τον Νίκο Μουτσινά και προχώρησε σε αποκαλύψεις.Ο Πάνος Μουζουράκης βρέθηκε σήμερα στο «Καλό Μεσημεράκι» του ΣΚΑΪ με τον Νίκο Μουτσινά και προχώρησε σε αποκαλύψεις.«Πριν ένα μήνα είχα κρίση πανικού και δεν ήθελα να βγω στην τηλεόραση. Τώρα όποτε το σκέφτομαι, με ξαναγαργαλά λίγο. Έπαθα μια κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου. Έβγαινα μέσω Skype για να μιλήσω για τον Σάκη Ρουβά. Εκεί σε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου»

Ο Πάνος Μουζουράκης εισέβαλε στο «Καλό Μεσημεράκι» με τον Νίκο Μουτσινά! Ο δημοφιλής καλλιτέχνης αποκάλυψε πρώτη To άρθρο Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου - Η καρδιά μου ήταν έτοιμη να ανατιναχτεί [βίντεο]

Ο Πάνος Μουζουράκης αποκάλυψε πως έπαθε κρίση πανικού τη στιγμή που είχε βγει μέσω Skype στο "Ενώπιος Ενωπίω" του Νίκου Χατζηνικολάου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου»

«Η καρδιά δεν ηρεμούσε με τίποτα»

Διαβάστε το στο news.gr

Πάνος Μουζουράκης: «Έπαθα κρισάρα πανικού στον Χατζηνικολάου»

Πάνος Μουζουράκης: «Κάθομαι ξανά κι η καρδιά δεν ηρεμούσε με τίποτα. Κι είπα κοίταξε τι θα κάνεις. Θα τελειώσεις αυτήν την ιστορία που λες».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»